Totalbet wprowadził do swojej regularnej oferty tak zwane Wirtualne Sporty. Nowością są jedyne w naszym kraju wyścigi w formie wideo, a nie animacji komputerowych!

Wirtualne Sporty w Totalbet!
Wirtualne Sporty w Totalbet!

To jedna z dwóch nowości, jakie Totalbet ogłosił w ostatnim czasie. Przypominamy, że pod koniec stycznia u bukmachera pojawiła się opcja Totalbet Pay Express, dzięki której można otrzymać wypłatę wygranych już w ciągu kilku minut od złożenia zlecenia.

Lutową niespodzianką dla klientów marki jest wprowadzenie do oferty tak zwanych Wirtualnych Sportów. Są to rozgrywki komputerowych sportowców i zwierząt, które pozwalają nam na zarabianie środków w znacznie szybszym czasie, niż w przypadku standardowych zakładów.

Na ten moment w dziale Wirtualne Sporty w Totalbet znajdziecie, między innymi, wyścigi psów oraz motocykli, a także piłkę nożną. Ta ostatnia podzielona została aż na 6 rozgrywek, w tym hiszpańską, chińską i włoską. Niestety, zabrakło miejsca dla odpowiednika Ekstraklasy, co można uznać za pewną wadę.

Virtual Sports dostarcza marce Totalbet firma Golden Race. Tym samym nasz zielono-biały bukmacher został pierwszym portalem w branży, który postanowił wprowadzić innowację w postaci wyścigów motocykli czy psów w formie materiałów z prawdziwych rywalizacji, a nie ze sztucznych aren stworzonych przez grafików.

W specjalnym materiale prasowym Totalbet pochwalił się również uruchomieniem funkcji pozwalającej na sprawdzanie wyników na żywo z poziomu kuponu. Dzięki tej sprytnej opcji każdy może sprawdzić, jak duże szanse ma na wygranie konkretnego zakładu i ile dzieli go od ewentualnej wypłaty zdobytych pieniędzy.

Przedstawiciele bukmachera zapewniają, że ich nowość przyjęta została przez graczy z wielkim entuzjazmem. Jakby tego było mało, czytamy, że wkrótce w Totalbet pojawią się kolejne świeże funkcje. Szczegóły na ich temat nie są jednak na razie znane.

Przypominamy, że każdy nowy gracz może odebrać obecnie Totalbet bonus bez depozytu!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMarża. Ranking legalnych bukmacherów 2019
Następny artykułJak obstawiać mecze Ligi Mistrzów w STS?
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)