Doświadczeni typujący doskonale zdają sobie sprawę z tego, że polscy bukmacherzy online to nie tylko bonusy powitalne dla nowych graczy, ale też mniej lub bardziej ciekawe bonusy skierowane do stałych odbiorców. Jedną z ciekawszych tego typu od jakiegoś czasu oferuje Betfan. Czym jest “Więcej grasz, więcej masz?” i jak wycisnąć z niego maksimum? Zapraszamy do naszego dzisiejszego przeglądu, w którym skupimy się właśnie na tej promocji.

nowe promocje na start w betfan
Więcej grasz, więcej masz – bonus u bukmachera Betfan

Więcej grasz, więcej masz – na czym polega ten bonus?

Promocja “Więcej grasz, więcej masz” jest promocją cykliczną, z której można korzystać co tydzień, ale w sumie tylko raz. Należy mieć jednak na uwadze fakt, że tydzień w jej przypadku liczony jest od czwartku do środy, a w każdy kolejny czwartek – wraz z rozpoczęciem nowego tygodnia – rozliczane są zakłady z poprzedniego.

Cała promocja polega na obstawianiu u bukmachera za kwotę 39 złotych (dokładnie tyle musi wynosić stawkę) przez jak największą liczbę dni w czasie tygodnia. Kurs minimalny kuponu to 2.0, a pojedynczego zdarzenia – 1.25. W zależności od tego, przez ile dni będziemy obstawiać za tyle właśnie, otrzymamy bonus w postaci freebeta. Tabela bonusów przedstawia się następująco:

 • przy trzech dniach zakładów za 39 złotych – 10 złotych
 • przy czterech dniach zakładów za 39 złotych – 15 złotych
 • przy pięciu dniach zakładów za 39 złotych – 20 złotych
 • przy sześciu dniach zakładów za 39 złotych – 39 złotych
 • przy siedmiu dniach zakładów za 39 złotych – 79 złotych
betfan nowy bonus powitalny
Aktualna oferta bonusów i promocji na start w Betfan

Freebety trafiają na nasze konto i muszą zostać przeznaczone na dowolny zakład z oferty bukmachera. Środki wygrane za pośrednictwem bonusu pojawią się na naszym saldzie głównym. Promocja zachęca do regularnego obstawiania.

Co jeszcze warto wiedzieć o nowej promocji Betfan?

Choć promocja wydaje się stosunkowo prosta do zrozumienia (i do korzystania), przed skorzystaniem z niej warto wiedzieć na jej temat absolutnie wszystko. Zwłaszcza że regulamin mówi o kilku istotnych z punktu widzenia typującego rzeczach. Poniżej przedstawiamy kilka z tych faktów, które są zdecydowanie najważniejsze.

 • Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozwiązane do 23:59 każdego dnia – jeśli stanie się inaczej, zakład zostanie zaliczony jako taki zawarty w kolejnym dniu.
 • Freebet jest możliwy do wykorzystania przez maksymalnie trzy dni – jeśli więc nie wyrobimy się w odpowiednim czasie, po prostu go stracimy.
 • istnieje maksymalna wygrana za freebet – na zakładzie możemy zyskać maksimum 2000 złotych.
 • Z promocji można skorzystać raz w tygodniu – jeżeli jednak odbierzemy już swój freebet, promocja ta zamyka się dla nas i nie możemy już z niej korzystać.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
 • Nie trzeba obstawiać dzień po dniu – jeśli więc celujemy w bonus za cztery dni z rzędu, możemy obstawić zakład w czwartek, sobotę, poniedziałek i wtorek. Liczy się suma dni z odpowiednim kuponem.
 • Promocja jest stała, jednak Betfan zastrzegł sobie możliwość jej zakończenia w dowolnym momencie.
 • Aby wziąć udział w promocji, należy po prostu spełnić jej warunki – progres w tym możemy śledzić na specjalnej podstronie bonusu, na której zobaczymy kalendarz z naszymi postępami i z dniami tygodnia z wypełnionym “zadaniem”.

Inne bonusy bukmacherskie w Betfan – które najlepsze?

Podobnie, jak wszyscy inni najlepsi bukmacherzy online na polskim rynku, Betfan oferuje nie tylko jeden bonus, ale i wiele pozostałych. Bonus powitalny w Betfan stanowi podstawę jego oferty promocyjnej, a zarazem najbardziej wartościową promocję skierowaną wyłącznie do nowych obstawiających. W ramach tego bonusu jesteśmy w stanie pozyskać nawet 600 złotych zwrotu za pierwszy zakład (jeżeli oczywiście ten zostanie rozwiązany jako przegrany). Co więcej, z kodem promocyjnym BETONLINE bonus powitalny ulega zwiększeniu, a my na start pozyskamy 60 złotych w postaci freebetu. To jednak jeszcze nie wszystko. Betfan promuje bowiem również naszą drugą wpłatę w obrębie jego serwisu internetowego, przyznając nam 100% bonusu (zależnie od jej wartości). Minimalna ilość środków otrzymanych w taki sposób wynosi 50 złotych, a maksymalna – 1000 złotych. W tym przypadku jednak pozyskanymi środkami musimy obrócić.

fuksiarz aktualne bonusy i promocje
Aktualna oferta bonusów i promocji bukmachera Fuksiarz

Jeżeli chodzi o promocje bukmacherskie w Betfan, na uwagę zasługuje również bonus “Postaw 50 zł, odbierz 50 złotych”, skierowany do osób obstawiających usługę dodatkową związaną z typowaniem gier karcianych. Wystarczy, że w poniedziałek postawimy zakład za dokładnie 50 złotych (kurs minimalny zdarzenia to 1.40), a otrzymamy 50 złotych w postaci freebetu. Co ciekawe, środkami pochodzącymi z tego właśnie bonusu możemy dysponować w dowolny sposób – środki są bowiem przypisywane na saldo główne. Podobnie, jak w przypadku promocji “Więcej grasz, więcej masz”, z freebetu w tym przypadku możemy skorzystać zaledwie raz.

Oczywiście warto mieć na uwadze, że Betfan organizuje również bardzo wiele pomniejszych akcji promocyjnych, zazwyczaj związanych z aktualnymi wydarzeniami sportowymi. Można się więc spodziewać, że przygotuje coś ciekawego dla wszystkich tych, którzy będą chcieli obstawiać własne typy na Mundial 2022, ale i na inne ważne wydarzenia sportowe. Niekoniecznie te związane z piłką nożną.

Poprzedni artykułBonus powitalny w STS – jakie promocje dla nowych graczy?
Następny artykułSuper Start – promocja powitalna u bukmachera Superbet