W internecie pojawiła się długo wyczekiwana przez graczy wersja mobilna Etoto w formie aplikacji. Jak teraz można obstawiać przez telefon w przypadku tego bukmachera?

Wersja mobilna Etoto. Jak obstawiać przez telefon?
Wersja mobilna Etoto. Jak obstawiać przez telefon?

Aplikacja mobilna bukmachera Etoto

Etoto był chyba jednym z najbardziej znanych legalnych bukmacherów w naszym kraju, który nie oferował graczom aplikacji do obstawiania. Wielu graczy na to narzekało, co przedstawiciele firmy najwidoczniej zauważyli.

Aplikacja mobilna Etoto dostępna jest w internecie od pierwszych dni listopada 2018. Na ten moment można ją pobrać jedynie na urządzenia pracujące na systemie Android, chociaż nie jest wykluczone, że pojawi się za jakiś czas także wersja na iOS.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Korzystanie z aplikacji mobilnej zamiast przenośnej strony WWW jest znacznie wygodniejsze. Po pierwsze, logujemy się szybko i bez wpisywania swoich danych za każdym razem. Po drugie, otrzymujemy specjalne bonusy i korzystamy z dodatkowych promocji. I po trzecie wreszcie – dostajemy dokładnie takie same zakłady, jak w pełnym portalu internetowym!

Aplikacja od Etoto została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Opinie w internecie często mówią o tym, że program jest bardzo łatwy w obsłudze i oferuje szybkie oraz skuteczne metody płatności.

Jeżeli chcecie typować przez telefon, wystarczy wam konto u bukmachera Etoto. Na ten moment nie trzeba przy rejestracji wpisywać żadnego kodu bonusowego, aby otrzymać aż dwie premie na start!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy bukmacherskie tylko dla Polaków
Następny artykułUstawa hazardowa. Zmiany 2019
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)