Polska ustawa hazardowa nie schodzi z głównych newsów portali bukmacherskich. Jakie zmiany 2019 czekają nas w nadchodzącym roku?

Ustawa hazardowa. Zmiany 2019
Ustawa hazardowa. Zmiany 2019

Nowa ustawa hazardowa

Obecnie obowiązująca u nas ustawa hazardowa weszła w życie w 2017 roku. Wówczas wielu zagranicznych bukmacherów musiało zrezygnować z działalności w Polsce, natomiast inni uzyskali licencje i obecnie działają w stu procentach zgodnie z prawem.

Gracze cały czas szykują się na poważne zmiany, które miałby nastąpić w roku 2019. Czy rzeczywiście szykuje się jakaś rewolucja godna uwagi? Obecnie nic na to nie wskazuje, chociaż na pewno jest w przepisach kilka punktów, które powinno się dokładnie prześwietlić.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na pewno nie mamy się co spodziewać zmian w kwestii przyznawania licencji. Nie ma mowy o tym, by bukmacherzy zgarniali pozwolenia na więcej niż 6 lat, podobnie jak nie zmienią się warunki, które trzeba spełnić przed otrzymaniem takiej zgody.

Mimo że początkowo nowe przepisy hazardowe miały w Polsce wielu przeciwników, na ten moment nie wydają się już tak straszne, jak kiedyś. Jakby na to nie spojrzeć, do kasy państwa trafia z bukmacherki coraz więcej środków, natomiast gracze mogą czuć się bezpieczni, ponieważ grają tylko u firm, które są kontrolowane przez państwo.

Bez względu na to, czy cokolwiek zmieni się w prawie bukmacherskim w roku 2019, już teraz możecie zarejestrować się na legalnej stronie do obstawiania. Aktywny kod promocyjny „BETONLINE” można wpisać w formularzu rejestracyjnym na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWersja mobilna Etoto. Jak obstawiać przez telefon?
Następny artykułMecze Polski to większe wygrane w LvBET!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)