Pamiętasz gazetę Twój Weekend? Nie, nie czeka jej wielki powrót, ale u bukmachera Forbet właśnie teraz możesz otrzymać aż 12% wygranych więcej, niż na co dzień!

Twój Weekend od Forbet, czyli większe wygrane od piątku do niedzieli
Twój Weekend od Forbet, czyli większe wygrane od piątku do niedzieli

Forbet powiększa wygrane

Promocja jest dostępna od dnia 7 czerwca, czyli tego piątku. W trakcie jej trwania każdy gracz Forbet może otrzymywać większe wygrane od początku do samego końca weekendu.

Twój Weekend Forbet startuje w piątki o godzinie 18 i kończy się w niedziele wraz z końcem dnia, czyli o 23.59. Nie musisz zapisywać się do niego – dostępny jest dla wszystkich zarejestrowanych u bukmachera.

Forbet kod promocyjny
Forbet kod promocyjny

Weekendowa promocja bukmacherska

Nie tylko legalny bukmacher Forbet w wersji online jest w tym przypadku brany pod uwagę. Powiększone wygrane można zgarnąć również w punktach naziemnych należących do tej marki.

Aby otrzymać większe wygrane, należy zagrać kupon przedmeczowy, który będzie składał się z minimum trzech spotkań. Pojedynczy kurs nie może wynieść mniej niż 1.30.

Przypominamy, że każdy nowy gracz może otrzymać w Forbet specjalny bonus na start. Dodatkowo, wpisując kod promocyjnyBETONLINE” czeka na graczy 50 PLN freebet ekstra!

I teraz coś jeszcze – rejestrując się u bukmachera, dostajesz dostęp do Forbet TV, czyli darmowych meczów przez internet! Wszystko całkowicie legalnie i bezpiecznie, czyli tak, jak powinno być!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowa akcja promocyjna STS i Jagiellonii Białystok
Następny artykułJak odbiera się bonus powitalny u bukmachera?
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)