Nie trzeba pracować u bukmachera ani być wyjątkowo ważnym klientem, by móc zaproponować własny zakład. Opcja custom bet już jest dostępna w Ewinner!

Teraz każdy może sam stworzyć zakład online!
Teraz każdy może sam stworzyć zakład online!

Custom bet – indywidualny zakład dla każdego!

Oferta specjalna o nazwie custom bet to opcja dla każdego, kto zawsze marzył o tym, by zagrać stworzony przez siebie zakład. Na pewno nieraz myślało o tym wielu z was!

Ewinner proponuje specjalną opcję, która pozwala na zaproponowanie dowolnego zakładu. Przykładowo, możemy aktywować pojedynek o to, jaka drużyna będzie lepsza w najbliższej kolejce albo zdecydować się na coś zupełnie innego.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Co bardzo ważne, nie tylko my będziemy mogli postawić nasz custom bet, ale także będzie on dostępny dla innych. Aktualną ofertę spersonalizowanych zakładów można oglądać na stronie bukmachera – to wyjątkowo proste!

Ewinner pozwala na obstawianie własnych zakładów online!

W jaki sposób zaproponować zakład? Które z nich mają największe szanse na akceptacje, a jakie lepiej sobie odpuścić? Podajemy gotową instrukcję dla wszystkich zainteresowanych:

jak zaproponować bet bukmacherowi?
jak zaproponować bet bukmacherowi?

Do grania w Ewinner wymagane jest tylko darmowe konto typerskie, które może być założone w kilka chwil. Wszystko sprowadza się do podania podstawowych danych.

Co bardzo ważne, nowo zarejestrowani mogą dodatkowo liczyć na premię powitalną do kwoty 1150 PLN – dwa bonusy za wpłatę i jeden zakład bez ryzyka!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja Combi Crush na 1. kolejkę Ligi Mistrzów. Do zdobycia 50 zł!
Następny artykułForbet daje trzy bonusy przez trzy dni. Jak zdobyć nawet 1500 PLN?
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)