Raz w tygodniu legalny bukmacher Forbet przygotowuje kolejną edycję promocji Szczęśliwa 13. Na czym polega i ile można w niej zyskać?

Szczęśliwa 13 w Forbet
Szczęśliwa 13 w Forbet

W Forbet więcej do wygrania

Szczęśliwa 13 to konkurs bukmacherski, w którym można zdobyć nawet 100.000 PLN w gotówce, nowe iPhone’y i wiele, wiele więcej. Oferta jest dostępna tylko dla osób, które posiadają konto na stronie www.iforbet.pl.

Zasady zabawy są bardzo proste: raz w tygodniu podane są mecze objęte promocją. Jest ich trzynaście, a zadaniem gracza jest poprawnie wytypować każdy z nich. Oczywiście, w przypadku pojedynczych błędów również przygotowano nagrody!

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli więcej niż jeden uczestnik konkursu wytypuje w jednej kolejce 13 zwycięzców, nagroda zostanie podzielona między nich w równych częściach.

Trafiając 12 typów z 13 – otrzymasz telefon iPhone 8. 11 typów to bonus 500 PLN, a 10 – premia 100 PLN!

Środki z tej promocji znajdą się na profilach odpowiednich osób w ciągu 72 godzin od momentu rozliczenia kuponów promocyjnych. Bonusem trzeba obrócić czterokrotnie z kursem wynoszącym co najmniej 2,00.

Każdy na obrót bonusem ma określony czas, który w tym przypadku wynosi 30 dni. Jeżeli posiadasz inną premię do wykorzystania, ta z promocji Szczęśliwa 13 będzie czekała na ciebie przez okres 30 dni. Po tym czasie zostanie anulowana.

Nagroda główna czy rzeczowa zostanie przekazana graczom w ciągu 3 tygodni od momentu zakończenia promocji.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus powitalny bez depozytu w Totalbet
Następny artykułBonus 100 PLN na Gran Derbi w Fortunie
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)