Superbet to bukmacher z dość dużym doświadczeniem na rynku światowym, jednak w Polsce dopiero stawiający swoje pierwsze kroki. Z uwagi na swoje rozeznanie w rynku zakładów bukmacherskich, nie dziwi fakt, że wyszedł ze świetną ofertą promocyjną dla nowych graczy, którą zdecydowanie przyciąga ich do siebie. Przedstawiamy Super Start – bonus powitalny Superbetu, na którego opisaniu skupimy się w dzisiejszym wpisie.

super start w superbet
Super Start – promocja powitalna u bukmachera Superbet

Super Start to promocja skierowana wyłącznie do nowych obstawiających, którzy nie posiadają jeszcze konta w Superbecie, a którzy w czasie jego zakładania wyrażą zgodę na skorzystanie z oferty promocyjnej (a właściwie zaakceptują przyznanie bonusu na start). Jest ona dostępna wyłącznie w serwisie internetowym bukmachera Superbet

Elementy oferty powitalnej bukmachera Superbet

Swoją ofertę promocyjną dla nowych graczy Superbet podzielił na kilka podstawowych sekcji, każda z których promuje typującego w nieco inny sposób. W sumie otrzymać można nawet 3754 złotych. Poniżej przedstawiamy wszystkie promocje wchodzące w skład bonusu powitalnego.

  • Cashback do 3500 złotych – to zdecydowanie podstawowa część oferty promocyjnej bukmachera, inni najlepsi bukmacherzy nie dorównuj tej ofercie. Nasz pierwszy depozyt w obrębie jego serwisu internetowego aktywuje tydzień typowania bez ryzyka. Jeśli po siedmiu dniach nasz bilans całościowy ze wszystkich kuponów będzie ujemny (przegramy więcej niż wygramy), Superbet zwróci nam nawet 3500 złotych w formie bonusu (przy dokładnie takich stratach). Pamiętajmy jednak, że liczy się bilans wszystkich kuponów, a nie suma tych przegranych. Jeśli więc przegramy kupon zagrany na stawce 100 złotych, a później wygramy taki zagrany za 30 złotych, wciąż będziemy na minusie – ale tylko 70 złotych. Cashback trafi na nasze specjalne konto promocyjne.
  • 200 złotych od pierwszej wpłaty – po rejestracji i zaakceptowaniu oferty promocyjnej, bukmacher da nam 100% od kwoty naszej pierwszej wpłaty, jeśli będzie ona wynosiła od 20 złotych do maksymalnie 200 złotych (tyle możemy więc pozyskać w najlepszej dla nas sytuacji). Środki w tym przypadku również trafią na nasze saldo bonusowe.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
  • Freebet 34 złote – jeśli przy rejestracji podamy kod promocyjny (publikujemy go w naszym wpisie), a kwota naszego pierwszego depozytu wyniesie przynajmniej 50 złotych, otrzymamy dodatkowe 34 złote w postaci freebetu. Ten zostanie nam przyznany w ciągu 48 godzin od pierwszej wpłaty – my zaś będziemy mieli równo trzy dni na jego akceptację.
  • 20 złotych za aplikację  jeśli zdecydujemy się na pobranie aplikacji mobilnej bukmachera Superbet, otrzymamy dodatkowy freebet w wysokości 20 złotych na obstawianie piłki nożnej, tenisa czy nawet wyścigów F1. Musimy jednak pamiętać, by zrobić to w przeciągu siedmiu dni od złożenia pierwszego depozytu. Bonus trafi automatycznie na nasze konto – będziemy mogli go wykorzystać również poza aplikacją mobilną.

Oferta promocyjna bukmachera Superbet dostępna jest wyłącznie dla osób, które dopiero zakładają swoje konto u bukmachera i zaakceptują jej warunki. Jeśli nie zdołamy tego zrobić lub o tym zapomnimy, nie będziemy w stanie po nią sięgnąć.

Superbet Polska bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Wymagania oferty powitalnej Superbet

Większość bonusów dostępnych w ofercie powitalnej bukmachera Superbet gwarantuje dodatkowe środki, które trafiają na specjalne konto bonusowe. Nie można nimi zarządzać w dowolny sposób do momentu, w którym nie obróci się nimi.

W przypadku cashbacku do 3500 złotych, bukmacher wymaga dwukrotnego obrotu otrzymanymi środkami bonusowymi na kuponach z kursem minimalnym 1.8. Na wykonanie obrotu mamy równo 10 dni od otrzymania bonusowych środków, natomiast do obrotu wliczają się również stawki z kuponów rozliczanych jako przegrane.

Jeżeli zaś chodzi o bonus do 200 złotych od pierwszego depozytu, w jego przypadku mamy do czynienia z dokładnie takimi samymi warunkami. Wystarczy więc dwukrotny obrót na dowolnych kuponach z kursem minimalnym 1.8. Tutaj również mamy dziesięć dni na spełnienie warunków obrotowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Co istotne, freebety pochodzące z kodu promocyjnego i aplikacji mobilnej nie wymagają żadnego obrotu. Od razu po ich otrzymaniu można nimi w dowolny sposób zarządzać, w tym również wypłacić je na własne konto bankowe. Nawet bez wydawania ich wpierw na zakład bukmacherski.

Kod promocyjny Superbet

Superbet w czasie rejestracji udostępnia swoim użytkownikom specjalne pole formularza, w którym można wpisać kod promocyjny. Jest to warunek konieczny do spełnienia celem otrzymania niezobowiązującego freebetu w wysokości 34 złotych, a jednocześnie coś, po co po prostu powinniśmy sięgnąć. Choć Superbet kod promocyjny nie jest czymś niezwykłym, zdecydowanie najbardziej opłaci nam się wpisać tam kod BETONLINE. Przygotowany z myślą o naszych czytelnikach, jeszcze bardziej uatrakcyjni nasze warunki obstawiania i pozwoli nam wycisnąć z rejestracji jeszcze więcej.

Kod promocyjny możliwy jest do wpisania wyłącznie w czasie wypełniania formularza rejestracyjnego. Jeśli więc albo o tym zapomnimy, albo też nie będziemy mieli skąd go otrzymać, później nie będziemy mogli go nigdzie wpisać. Warto więc to zrobić – zwłaszcza że dodatkowych środków nie trzeba obracać, a można je spożytkować w dowolny sposób.

Poprzedni artykułWięcej grasz, więcej masz – bonus u bukmachera Betfan
Następny artykułPakiet powitalny w forBET – jak wygląda bonus dla nowych graczy tego bukmachera?