Aby zarejestrować się w STS w internecie, wystarczy poświęcić na to kilka wolnych chwil. Dodatkowo, już na start można otrzymać 27 PLN jako bonus bez depozytu!

STS rejestracja w internecie. Bonus bez depozytu 27 PLN!
STS rejestracja w internecie. Bonus bez depozytu 27 PLN!

STS bonus na start

Jeżeli przeglądacie strony bukmacherskie, na pewno już nieraz widzieliście, że bukmacherzy oferują coś, co przedstawiane jest jako kod VIP. STS takiego nazewnictwa nie nazywa, jednak nie oznacza to, że nie da się u niego odebrać żadnego wyjątkowego bonusu!

Nie każdy lubi otrzymywać takie same bonusy bukmacherskie jak inni. Właśnie dlatego STS kod promocyjny to propozycja dla najbardziej wymagających, którzy przy starcie chcą zgarnąć jak najlepszy bonus.

Jeżeli wpiszesz kod podczas zapisywania się do STS (Nie wiesz jak? Poniżej znajdziesz specjalny wideo poradnik!), otrzymasz na start nie jeden, ale aż dwa bonusy na start!

Kod promocyjny STS

Bukmacher dla każdego z hasłem promocyjnym „BETONLINE” przygotował freebet 27 PLN. Jakby tego było mało, przy pierwszym depozycie da się zgarnąć nawet 1000 PLN!

Już teraz ZOBACZ VIDEO, jak wykorzystać kod w STS:

Nikt nie zmusza graczy do odbierania bonusów powitalnych czy korzystania z wyjątkowych kodów promocyjnych. Trzeba mieć jednak na uwadze, że tylko przy zapisywaniu się do STS istnieje taka możliwość! Odbiór premii kilka dni czy tygodni po wypełnieniu formularza nie jest już możliwy!

Przypominamy, że obowiązuje w naszym kraju ustawa hazardowa 2019. STS należy do bukmacherów legalnych z licencją Ministerstwa Finansów. Oznacza to, iż można grać u niego całkowicie zgodnie z prawem i przy tym w stu procentach bezpiecznie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

STS rejestracja w internecie. Bonus bez depozytu 27 PLN!
5 (100%) 2 votes