Nie masz jeszcze 18 lat, a chciałbyś postawić na wybrany mecz piłkarski? Zobacz, czy istnieje coś takiego jak STS dla niepełnoletnich!

STS dla niepełnoletnich. Obstawianie bez dowodu - legalne?
STS dla niepełnoletnich. Obstawianie bez dowodu – legalne?

STS dla nieletnich. Można obstawiać?

Bukmacher dla niepełnoletnich to marzenie chyba każdego młodego miłośnika sportu. Nie ma co ukrywać, że nie brakuje osób, które nie mają 18 lat, a dobrze znają się na piłce i chciałby sprawdzić, czy mogą na tym zarabiać.

Na ten moment żaden bukmacher w naszym kraju nie może oferować obstawiania bez dowodu, to jest dla tych, którzy jeszcze nie mają ukończonych 18 lat. Jest to wymóg prawa i trudno cokolwiek począć z tym faktem.

Masz 18 lat? Możesz wykorzystać 29 PLN bez wpłaty na obstawianie w STS. Wystarczy podać kod promocyjny:

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie mam 18 lat. Mogę grać w STS?

Za granicą również przepisy bukmacherskie są bardzo surowe jeśli chodzi o młode osoby. Nie ma w Europie kraju, który pozwalałby na obstawianie meczów przez internet osobom przed 18. rokiem życia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nasz serwis przeznaczony jest tylko dla pełnoletnich, dlatego jeśli masz młodszego znajomego, możesz mu już teraz przekazać, że na bonus STS musi jeszcze trochę poczekać podobnie jak na możliwość stawiania kuponów w legalny sposób!

Nie można mylić zakładania konta tymczasowego u bukmachera, czyli bez skanu dokumentów, od możliwości gry przez osoby niepełnoletnie. Pamiętajmy, że ekspresowa rejestracja jest dostępna tylko dla osób powyżej 18 lat i prędzej czy później musi być ona dokończona weryfikacją!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWyścigi F1. Gdzie legalnie obstawiać Grand Prix?
Następny artykułBetClic TV, czyli darmowe meczyki online u bukmachera!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)