Betclic Polska ma dla graczy siatkarski bonus w wysokości 500 złotych. Co zrobić, by go zgarnąć i do kiedy dokładnie trwa nowa promocja?

Siatkarski bonus 500 zł w Betclic Polska!
Siatkarski bonus 500 zł w Betclic Polska!

Kasa za obstawianie siatkówki!

Firma bukmacherska Betclic działa na polskim rynku od dawna. Od pewnego czasu całkowicie legalnie i nie ma tygodnia, by nie organizowała jakiejś promocji.

Czas na specjalny cashback na mistrzostwa Europy w siatkówce. Na tę imprezę przygotowano bonus, który może wynieść nawet 500 złotych, a to wszystko za regularną grę – niekoniecznie taką, która przynosi zysk.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do promocji kwalifikują się kupony zagrane live lub pre-match. Kwalifikacyjny kurs to 1.50, natomiast wartość stawki nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.

Betclic daje nawet 500 zł na ME 2019!

Uwaga! Liczą się tylko zakłady na mecze siatkarskie, a więc typowanie innych dyscyplin sportowych w ogóle nie jest brane pod uwagę!

Akcja promocyjna na siatkarskie ME 2019 trwa od 12 do 19 września. Należy się do niej zapisać – dopiero od tego momentu zaliczana jest nasza aktywność.

Premia to 10% sumy zagranych stawek. Na jedno konto Betclic może przekazać maksymalnie 500 złotych. Aby zgarnąć maksymalną premię, trzeba postawić łącznie 5000 PLN!

Nowi gracze w Betclic też mogą zdobyć do 500 złotych. W tym przypadku wystarczy w formularzu rejestracyjnym podać kod promocyjnyKOD500„. Cashback dla nowych klientów przyznawany jest od porażki w pierwszym kuponie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs typerski w Fortunie. Weekend z nagrodami!
Następny artykułPromocja Combi Crush na 1. kolejkę Ligi Mistrzów. Do zdobycia 50 zł!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)