Na 1. kolejkę Ligi Mistrzów bukmacher Betclic przygotował bonus w wysokości 50 złotych. Na czym polega promocja Combi Crush? Sprawdzić szczegóły można już teraz!

Promocja Combi Crush na 1. kolejkę Ligi Mistrzów. Do zdobycia 50 zł!
Promocja Combi Crush na 1. kolejkę Ligi Mistrzów. Do zdobycia 50 zł!

Liga Mistrzów z bonusem

Do oferty specjalnej trzeba się zapisać. Wystarczy wejść na stronę internetową Betclic.pl i kliknąć przycisk „Dołącz tutaj” w odpowiedniej zakładce poświęconej promocji.

Combi Crush to cashback w przypadku kuponów postawionych na 1. kolejkę Ligi Mistrzów. Jaki dokładnie zakład trzeba zagrać? Mamy dla was szczegóły, a oto te najważniejsze z nich:

  • Stawka co najmniej 50 zł
  • Kurs kuponu min. 5.0
  • Co najmniej 5 zdarzeń na kuponie
  • Pre-match bądź LIVE
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Gracz otrzymuje zwrot bez względu na to, ile typów na kuponie nie udało mu się trafić. Pieniądze promocyjne automatycznie przelewane są na profil typera – nastąpić to powinno w dniu 19 września.

Darmowy bonus Betclic Polska

W pierwszej kolejce tegorocznej Ligi Mistrzów czeka nas wiele hitów, w tym mecz Napoli – Liverpool czy PSG – Real Madryt. W ofercie bukmachera Betclic już teraz można sprawdzić kursy na te oraz inne spotkania.

Do skorzystania z oferty specjalnej Combi Crush trzeba posiadać darmowe konto typerskie w Betclic. Aby je założyć, wystarczy wejść na stronę www.Betclic.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny.

Przypominamy, że dostępny w Betclic kod promocyjny brzmi „KOD510„, a premia dla nowych klientów to cashback w wysokości nawet 510 złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSiatkarski bonus 500 zł w Betclic Polska!
Następny artykułTeraz każdy może sam stworzyć zakład online!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)