Bukmacher Forbet od 29 października powiększa wygrane osiągnięte w godzinach porannych. Poznajcie szczegóły najnowszej oferty specjalnej dla miłośników obstawiania o wczesnych godzinach!

Poranny bonus od wygranych w Forbet
Poranny bonus od wygranych w Forbet

Darmowy bonus od bukmachera Fornet

„Kto rano wstaje, temu Forbet daje” – takie hasło znajduje się w oficjalnej grafice przygotowanej przez organizatora porannej promocji. Trudno się z nim nie zgodzić – codziennie w godzinach 6.00-10.00 można otrzymać wygrane większe aż o 14 procent!

Aby wziąć udział w ofercie specjalnej od Forbet, trzeba zagrać kupon z minimum trzema zdarzeniami. Stawka nie jest istotna, ale ważne jest, by dodać bonus do zagranego kuponu.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie musisz wybierać czy grać przedmeczowo, czy live. Forbet w przypadku porannej promocji uwzględnia każdy rodzaj zakładu, który został postawiony na oficjalnej stronie internetowej bukmachera albo w jego aplikacji mobilnej.

Rozliczenie bonusu zawsze nastąpi kilka minut po godzinie 10. W ciągu dnia można otrzymać więcej niż jeden bonus! Nie ma również limitu dodatkowych wygranych, jakie dostępne są w ofercie.

W promocji nie bierze się pod uwagę aktywności w Wirtualnych Sportach. Nie można również zakwalifikować się do niej, stawiając środki bonusowe.

Nie masz jeszcze konta w Forbet? Pamiętaj, że jest ono niezbędne do korzystania z promocji bukmacherskich. Przy rejestracji możesz podać specjalny kod promocyjny: „BETONLINE”!

Rejestracja u legalnego bukmachera – www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 100 PLN na Gran Derbi w Fortunie
Następny artykułBonus powitalny do odebrania w LvBET
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)