Na czym polegają tak zwane pojedynki na bramki, które można znaleźć w ofertach bukmachera? Przekonaj się, czy to coś dla ciebie!

Pojedynek na bramki u bukmachera. Co to jest?
Pojedynek na bramki u bukmachera. Co to jest?

Pojedynek na bramki u bukmacherów

Bukmacherzy w swoich ofertach już dawna zawierają coś więcej, niż tylko standardowe typy na zwycięzców czy liczbę goli. Aby jak najlepiej dostosowywać się do klientów, znajdziemy u nich naprawdę pokaźną liczbę alternatyw. 

Pojedynek na bramki to jedna z opcji, która w ostatnim czasie staje się coraz popularniejsza wśród graczy. Co to właściwie jest i czy można na tym dobrze zarobić? 

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak sama nazwa na to wskazuje, pojedynek na gole to nic innego, jak zakład, w którym typujemy to, jaka jedenastka zdobędzie w danej kolejce rozgrywek więcej bramek. 

Bukmacherzy bardzo często w tego typu zakładach łączą ze sobą dwie dobre ekipy albo takie, które będą mierzyły się z solidnymi klubami. W ten sposób nie tak łatwo o skuteczne obstawianie, ale co za tym idzie – potencjalne nagrody potrafią usatysfakcjonować nawet tych bardziej wymagających typerów. 

Na co warto zwracać uwagę przy typowaniu pojedynków na gole? Zawsze trzeba brać pod uwagę, z jakimi drużynami grają ekipy wybrane przez bukmachera oraz ile goli na mecz średnio zdobywają. 

Nie ma żadnych specjalnych wymogów dotyczących obstawiania opisywanego rodzaju zakładu. Możemy stawiać go nawet w kuponach SOLO, co na pewno będzie dobrą wiadomością dla wielu z was. 

Zakłady na liczbę goli wypróbujesz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak otrzymać cashback na ligę angielską?
Następny artykułPodwyższone kursy u bukmachera Totolotek!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)