Każdego dnia u legalnego bukmachera Totolotek może skorzystać z podwyższonych kursów na pięć najpopularniejszych wydarzeń sportowych!

Podwyższone kursy u bukmachera Totolotek!

Bonusy Totolotek

Nie wszyscy gracze lubią obstawiać mecze z niższych lig czy mniej popularnych sportów. Właśnie dla miłośników grania dobrze znanych rozgrywek Totolotek przygotował swoją najnowszą, regularną ofertę specjalną. 

W ramach bonusu Totolotka każdy z graczy może odebrać w danym dniu podwyższone kursy na pięć wydarzeń sportowych. Bukmacher oferuje specjalne notowania na najpopularniejsze wśród graczy wydarzenia. 

Aby skorzystać z najlepszych kursów na rynku, gracz musi jedynie zalogować się na swoje konto w Totolotku, a następnie przejść do odpowiedniej zakładki. Znajdziecie ją w miejscu, które oznaczyliśmy dla was na żółto. 

wysokie kursy bukmacherskie
wysokie kursy bukmacherskie

Podwyższone kursy u bukmachera Totolotek

Czy nowi gracze także mają możliwość grania na lepszych warunkach? Oczywiście! Jeżeli nie masz jeszcze konta w Totolotku, możesz dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili i tym samym stać się typerem ze wszystkimi uprawnieniami do obstawiania online!

Totolotek pozwala graczom na wykorzystanie nawet pięciu z wybranych meczów. Tym samym można stworzyć naprawdę solidne AKO z bardzo wysoką potencjalną wygraną! 

Co obecnie można otrzymać przy rejestracji u opisywanego bukmachera? Nowi gracze mogą liczyć na bonus bez depozytu oraz premię za pierwszą wpłatę!

Darmowe konto do obstawiania założysz na www.Totolotek.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPojedynek na bramki u bukmachera. Co to jest?
Następny artykułBonus LV BET. 100 PLN na Wirtualne Sporty!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)