forBET to bukmacher, który nie tak dawno temu całkowicie zmienił swój wizerunek w polskim Internecie. Opracował zupełnie nową szatę graficzną swojego serwisu internetowego, a wraz z nią zaczął podchodzić do świadczenia swoich usług na znacznie bardziej profesjonalnym poziomie. Doprowadziło to do powstania zupełnie nowego bonusu powitalnego, który kusi tak swoją wartością, jak i warunkami, na podstawie których jest udostępniany. Czym on tak właściwie jest i w jaki sposób wykorzystać go do maksimum? Co możemy zyskać za jego pośrednictwem? O tym wszystkim – w naszym dzisiejszym wpisie.

forbet pakiet powitalny na start
Pakiet powitalny w forBET – jak wygląda bonus dla nowych graczy tego bukmachera?

Pakiet powitalny forBET – jak go wykorzystać?

Aby móc sięgnąć po pakiet powitalny w forBET, musimy zaznaczyć w czasie rejestracji opcję Chcę skorzystać z bonusu powitalnego. Znajdziemy ją na pierwszym etapie zakładania konta – w momencie podawania danych do logowania. Jest to jedyny moment na podjęcie takiej decyzji – później nie będziemy mogli do niego wrócić. Opcja związana z chęcią sięgnięcia po bonus powinna być zaznaczona automatycznie. Zadbajmy jednak o to, by rzeczywiście tak było.

Warto pamiętać: w czasie rejestracji możemy wpisać w forBET kod promocyjny – również jest to nasza jedyna okazja na to. Szczegóły, jak i dokładny kod, publikujemy w tym wpisie.

Pakiet powitalny forBET – co daje?

Główną częścią pakietu powitalnego w forBET jest zakład bez ryzyka. Jeśli nasz pierwszy zakład w ramach jego serwisu internetowego okaże się przegrany, buk zwróci nam 100% stawki, jaką go opatrzyliśmy na nasze saldo bonusowe. Maksymalna kwota, jaką jesteśmy w stanie pozyskać to 1000 złotych przy zakładzie za dokładnie tyle.

Drugą częścią pakietu powitalnego jest bonus od drugiego depozytu. Bukmacher forBET dołoży nam 100% jego wartości (a zatem podwoi go), ale dopiero wtedy, gdy dokonamy obrotu nim (wszelkie wymagania i warunki przedstawiamy w dalszej części wpisu). Bonus od depozytu może sięgać nawet 2000 złotych – przy dokładnie takiej samej wpłacie. Musimy jednak pamiętać, że im większa wpłata, tym większe wymagania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

To jednak nie koniec promocji serwowanych przez bukmachera forBET dla nowych graczy. Ci mogą sięgnąć również po 30 dni gry bez podatku. Liczone są one od momentu rejestracji – w tym czasie każdy zakład będzie zawierany na mnożniku 1.00 (a nie 0.80). Tutaj jednak również musimy pamiętać o wymaganiach.

Wymagania pakietu powitalnego w forBET

Choć pakiet powitalny u bukmachera forBET jest udostępniany na świetnych warunkach, musimy mieć świadomość tego, że te mimo wszystko istnieją. Sięgając po niego, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że wszystkie pochodzące z niego środki trafiają na nasze saldo bonusowe. Będziemy je więc musieli obrócić i uwolnić. Poniżej przedstawiamy wszystkie wymagania:

  • w przypadku zakładu bez ryzyka do 1000 złotych, pozyskanymi środkami ze zwrotu musimy obrócić zaledwie raz (niekoniecznie na jednym kuponie), zawierając kupony z minimum trzema zdarzeniami o kursie 1.30 lub wyższym,
  • przy bonusie od drugiego depozytu do 2000 złotych musimy jednokrotnie obrócić całym naszym depozytem. Dopiero wtedy bonus zostanie w ogóle odblokowany. Później trzeba nim obrócić dwukrotnie, zawierając kupony z minimum trzema zdarzeniami. Każde z nich musi mieć kurs minimum 1.30, a cały kupon powinien być opatrzony kursem nie mniejszym niż 2.50,
fuksiarz aktualne bonusy i promocje
Aktualna oferta bonusów i promocji bukmachera Fuksiarz

Każdy bonus czeka na nas przez 14 dni. Czas na obrót jest dokładnie taki sam (liczy się jednak po odebraniu tego bonusu, a nie po otrzymaniu możliwości sięgnięcia po niego). Jedynie środki z zakładu bez ryzyka mogą być wykorzystane na zakłady na sporty wirtualne. Środki ze wszystkich bonusów zaś nie mogą być wykorzystywane na gry karciane (do czasu ich obrócenia, oczywiście).

Jeśli chodzi o kod promocyjny forBET nie opatrzyło go wymaganiami. Środki przyznane za jego pośrednictwem musimy jednak przeznaczyć na typowanie – nie możemy dokonać ich wypłaty na własne konto bezpośrednio po ich pozyskaniu.

Spore wymagania ma promocja z 30-stoma dniami bez podatku. W jej przypadku podatku nie zapłacimy na kuponach AKO z minimum trzema zdarzeniami (1.30 to kurs minimalny każdego). Do promocji nie zaliczają się kupony na gry karciane, ale też zakłady długoterminowe czy Combo Expert. Co istotne, podatku nie zapłacimy tylko z kuponów zagranych za środki z salda głównego. Typowanie z salda bonusowego (na które trafiają środki z całego bonusu powitalnego) nie aktywuje więc promocji.

Pozostałe promocje dla nowych graczy

Rejestrując się u bukmachera forBET musimy pamiętać, że jego pakiet powitalny nie jest jedyną promocją, po którą tak właściwie jesteśmy w stanie sięgnąć. W forBET kod promocyjny potrafi nam bowiem przynieść dodatkowe środki, które z pewnością przydadzą nam się w obstawianiu. To aż 50 złotych od pierwszego depozytu. Wystarczy, że w czasie zakładania konta w odpowiednim polu wprowadzimy kod BETONLINE. Nic nas to nie kosztuje, a płynące z niego korzyści z pewnością odczujemy na własnej skórze. Rejestracja z kodem na stronie www.iForbet.pl.

Pamiętajmy, że forBET domyślnie umieszcza swój własny kod promocyjny w przeznaczonym na to polu. O ile jednak BETONLINE daje nam dodatkowe środki, kod forBET tego nie robi.

Poprzedni artykułSuper Start – promocja powitalna u bukmachera Superbet
Następny artykułFortuna Klub Plus – jak działa program lojalnościowy w Fortunie?