23 marca w Atlas Arena odbędzie się gala KSW 47. Kibice już zastanawiają się, kto wygra swoje pojedynki. Sprawdźcie, gdzie obecnie warto wziąć pod uwagę obstawianie walk!

Obstawianie walk KSW 47
Obstawianie walk KSW 47

KSW 47 typy

Już na miesiąc przed imprezą w Łodzi w internecie można znaleźć pierwsze typy KSW 47. Oczywiście, jeszcze wiele może wydarzyć się przed imprezą, dlatego stawianie pojedynków sporo przed czasem może przynieść spore wygrane, albo też duże… rozczarowanie.

STS został uznany oficjalnym bukmacherem KSW 47 i tym samym to właśnie u niego znajdziecie najwięcej zakładów na najbliższą Konfrontację Sztuk Walki.

sts freebet
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak stawiać na walki KSW?

Aby postawić kupon z typami na swoich faworytów z MMA, należy postępować dokładnie tak, jak przedstawione jest na naszym filmiku. ZOBACZ VIDEO:

Jak widzicie, wygląda to tak samo jak obstawianie Ligi Mistrzów czy innych wydarzeń sportowych. Nie musicie mieć zatem żadnego doświadczenia w obstawianiu mieszanych sztuk walki, by poradzić sobie z zagraniem kuponu na KSW 47!

Chcesz zagrać bez żadnego ryzyka? Jest to jak najbardziej możliwe, ale tylko pod warunkiem, że jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera STS! Jeżeli je teraz założysz, wykorzystując przy tym kod promocyjny „BETONLINE„, będziesz mógł odebrać bonus bez depozytu w wysokości 27 PLN!

Interesują cię bonusy bukmacherskie albo szukasz ciekawych strategii gry? Obserwuj nasz portal uważnie i czekaj na nowe newsy!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS rejestracja w internecie. Bonus bez depozytu 29 PLN!
Następny artykułNawet 150 PLN na początek sezonu F1 2019 w Forbet!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)