Jak wygląda w praktyce obstawianie meczów w telefonie? Dla kogo jest to opcja i czy warto z niej korzystać – odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania przez początkujących graczy!

Obstawianie meczów w telefonie
Obstawianie meczów w telefonie

Jak obstawiać mecze w telefonie?

Mało kto w dzisiejszych czasach korzysta na co dzień z bukmacherów stacjonarnych. Nawet osoby o dość tradycyjnych przekonaniach posiadają konta online, dzięki którym mogą w razie potrzeby postawić kupon bez wychodzenia z domu.

W ostatnim czasie dość często mówi się o tym, jak wygląda obstawianie meczów w telefonie. Jest to bardzo wygodna opcja, ponieważ daje nam możliwość stawiania zakładów tak naprawdę z dowolnego miejsca w kraju. Do wszystkiego potrzebujemy tylko aplikacji, środków na typowanie oraz internetu. Każdy z tych wymogów można w dzisiejszych czasach spełnić dość łatwo.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli często bywacie poza domem, mobilne typowanie powinno wam się bardzo przydać. Niektórzy boją się, że jest to opcja dodatkowo płatna albo skomplikowana w obsłudze, ale nie jest to prawda!

Obstawianie meczów na smartfonie

Niestety bukmacherzy internetowi wspierają przede wszystkim użytkowników smartfonów z systemami iOS oraz Android. Tym samym nie można obstawiać meczów w aplikacjach na Windows Phone lub innych nieco mniej popularnych środowiskach. Tu z pomocą przychodzą jednak mobilne strony internetowe, które w większości przypadków także działają bez zarzutu.

Nie mamy wątpliwości, że każdy nowoczesny gracz powinien obstawiać przez telefon. W końcu korzystanie z dogodnych okazji to jeden ze sposobów na to, by zarabianie u bukmachera stało się u nas codziennością, a nie powodem do okazjonalnego świętowania.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.