Niedawno autokar dla piłkarzy, a teraz sala treningowa – oto kolejna akcja promocyjna bukmachera STS organizowana wspólnie z Jagiellonią Białystok! Dowiedz się, jak możesz mieć wpływ na to, w jakim miejscu ćwiczą zawodnicy!

Nowa akcja promocyjna STS i Jagiellonii Białystok
Nowa akcja promocyjna STS i Jagiellonii Białystok

STS przez internet – zaangażowany sponsor

STS w internecie oraz stacjonarnie to obecnie najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju. Swoją renomę zawdzięcza, między innymi, dużemu zaangażowaniu w sponsoring polskiego sportu, w tym klubów, reprezentacji oraz imprez.

Firma bukmacherska STS jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok. Posiada również tytuł oficjalnego bukmachera Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa oraz gal KSW.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nowa sala Jagiellonii od STS

W marcu STS podpisał nową umowę z Jagiellonią, na mocy której przez kolejne dwa lata będzie wspierał ten klub na podobnych zasadach, co obecnie.

Przedłużenie współpracy zaowocowało kolejną ciekawą akcją promocyjną – konkursem na projekt graficzny sali treningowej piłkarzy „Jagi”.

„STS po raz kolejny wraz z Jagiellonią Białystok pokazuje, że współpraca sponsorska to dużo więcej niż ekspozycja logotypu firmy na trykotach piłkarzy. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest praca u podstaw i jak istotny dla przyszłości klubu jest rozwój graczy. Właśnie dlatego chcemy ich każdego dnia dopingować do ciężkich i sumiennych treningów. W związku z tym zorganizowaliśmy głosowanie, w którym kibice zadecydują o projekcie graficznym sali treningowej Akademii Żółto-Czerwonych” – komentuje Mateusz Juroszek, prezes STS.

Rejestracja w STS nie jest skomplikowana, dlatego możesz pokusić się o nią w każdej wolnej chwili. W ten sposób możesz nie tylko obstawiać mecze, ale także dokładać cegiełkę do wspierania konkretnych zespołów.

„To nasza kolejna wspólna aktywizacja kibiców. Poprzednim razem wybieraliśmy projekt klubowego autokaru, którym podróżuje pierwszy zespół. O tym, że takie aktywności są potrzebne najlepiej świadczy fakt, iż wspólna akcja przy wyborze wzoru autokaru zyskała uznanie w oczach kapituły przyznającej nagrody Ekstraklasy w kategorii inicjatywy sponsorskiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że nasza współpraca z STS wykracza daleko poza standardowe działania pomiędzy sponsorem głównym a klubem” – dodaje Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok.

Jeżeli dobrze pójdzie, kibice już niedługo będą mogli zobaczyć na żywo nowo wyremontowaną salę Jagiellonii. Na pewno będzie jeszcze o tym w mediach głośno, a my damy wam o wszystkim znać!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet daje 500 PLN za wpłatę!
Następny artykułTwój Weekend od Forbet, czyli większe wygrane od piątku do niedzieli
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)