Odbierz nawet 150 PLN w najnowszej promocji przygotowanej przez Forbet. Kibicuj Robertowi Kubicy, bo im lepiej mu pójdzie, tym pokaźniejszy bonus znajdzie się na twoim koncie!

Nawet 150 PLN na początek sezonu F1 2019 w Forbet!
Nawet 150 PLN na początek sezonu F1 2019 w Forbet!

F1 obstawianie w internecie

Oferta jest dostępna dla wszystkich osób, które są zarejestrowane na stronie legalnej marki Forbet. Nie masz tam jeszcze konta? Możesz je założyć poprzez wypełnienie formularza online. Przypominamy, iż z kodem promocyjnym „BETONLINE” można zyskać dodatkowe 50 PLN!

Kubica nie pojawia się wśród faworytów GP Australii, ale nie tylko za jego miejsce w pierwszej czwórce można zyskać pokaźne doładowanie konta. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

  • R. Kubica dojedzie do mety – 20 PLN bonusu.
  • R. Kubica osiągnie wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej wyścigu od G. Russell (R.Kubica musi dojechać do mety) – 10 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 10-15 – 40 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 5-9 – 80 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 1-4 – 150 PLN bonusu.
sts kod promocyjny za darmo
sts kod promocyjny za darmo

Bonus na zakłady online F1

Aby zakwalifikować się do opisywanej oferty specjalnej, musisz zagrać kupon dokładnie za 49 PLN. W zakładzie musisz zawrzeć minimum trzy typy, z czego co najmniej jeden musi dotyczyć rywalizacji kierowców Formuły 1.

Masz już swoje typy na F1? Zorientuj się w sytuacji – masz czas do 17 marca do godziny 6.10, by zagrać kupon brany pod uwagę w promocji.

Chcesz być na bieżąco z promocjami? Obserwuj naszą stronę, by nie przegapić niczego, co istotne dla typera! 😉


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie walk KSW 47
Następny artykułEliminacje Euro 2020 bez ryzyka. STS oddaje do 200 PLN!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)