Legalny bukmacher eWinner oferuje wszystkim graczom na sam początek najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na zakład bez ryzyka, aż do 155 PLN. Pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego, który znajduje się poniżej w artykule.

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Warunki oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego z użytkowników. Krok pierwszy jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie chwil, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane, jak imię i nazwisko.

Następnie użytkownik musi wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że automatycznie kod promocyjny zostanie aktywowany.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus do 155 PLN w eWinner

Następnie pozostaje już użytkownikowi dokonanie depozytu i zagranie kuponu promocyjnego. Na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenie, jakie bukmacher eWinner posiada w swojej ofercie.

Jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalna kwota, jaka może wrócić na konto typera to nawet 155 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy w STS działa obstawianie bez podatku?
Następny artykułBetclic bukmacher. Jakie opinie, promocje, kod promocyjny?