Bukmacher Betclic nie tak dawno temu kompletnie przerobił swoją ofertę promocyjną, czyniąc ją bardziej przystępną i atrakcyjniejszą. Co ciekawe, od tego czasu w bonusach nie celuje swoich najlepszych promocji wyłącznie w nowych typujących. Duży nacisk kładzie również na swoich stałych klientów, a doskonałym przykładem tego są wprowadzone przez niego Misje. Na czym one tak właściwie polegają i co można pozyskać za ich pośrednictwem? O tym napiszemy w dzisiejszym wpisie.

Czym są Misje w Betclic i co dają?

Misje w Betclic to bonus bukmacherski skierowanych do stałych odbiorców, zachęcający ich do stałego i regularnego obstawiania. Aby po nie sięgnąć, wystarczy mieć zarejestrowane konto u tego bukmachera i po prostu się na nie zalogować. Nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych wymogów, by odblokować do nich dostęp.

Pamiętajmy: przy rejestracji warto wykorzystać w Betclic kod promocyjny BETONLINE, tym samym poprawiając własne warunki na obstawianie.

Misje pojawiają się każdego tygodnia i różnią się od siebie wymaganiami, w całości dopasowanymi do potrzeb konkretnego tygodnia. Jeśli więc w danym tygodniu mają miejsce rozgrywki w turniejach europejskich, mogą się wiązać z tym, by realizować typy na Ligę Mistrzów czy cokolwiek innego. Misje zwykle są powiązane z zawieraniem zakładów na określonych warunkach, ale też z szerzej pojętym korzystaniem z usług samego bukmachera. Można po nie sięgać każdego tygodnia, przy czym w jego trakcie można wykonać tylko jedną misję (obecnie tylko jedna jest dostępna).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Za wykonanie konkretnej misji bukmacher przydziela nam freebet, który jesteśmy w stanei wykorzystać natychmiast, albo też odebrać w ciągu 35 dni. Możemy więc uzbierać kilka, a następnie wykorzystać je w tym samym momencie. Oczywiście kwota freebetu zależy wyłącznie od stopnia trudności zadania, z jakim musieliśmy się zmierzyć.

Jak działają Misje w Betclic?

Podobnie, jak wszystkie inne bonusy bukmacherskie, misje w Betclic wymagają od nas zalogowania się na własne konto. Gdy już to zrobiliśmy, powinniśmy:

 1. Przejść do sekcji Misje – znajduje się ona na głównym pasku na górze. Możemy to zrobić oczywiście również w obrębie aplikacji mobilnej.
 2. Przyjrzeć się liście misji – przy tej, która nas zainteresuje musimy kliknąć przycisk Weź udział. Teraz możemy przejść do jej wykonywania.
 3. Wykonać misję. Wraz z dokonywaniem w niej postępów, będzie aktualizował się progres w okienku misji. Bukmacher ułatwia nam wykonywanie misji, oznaczając w odpowiedni sposób kupony, które wezmą w niej udział w momencie ich tworzenia.
 4. Odebrać nagrodę. Możemy to zrobić natychmiast po wykonaniu misji – mamy w tym jednak dowolność.
sts kod przy rejestracji
Nowy kod promocyjny na bonus bez ryzyka w STS

Schemat działania misji jest niesamowicie prosty, a sposób wykonania tej promocji – naprawdę porządny. Na każdym etapie jesteśmy odpowiednio poinformowani. Dzięki temu mamy pewność, że nie przegapimy tego, co dla nas istotne.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji Misje Betclic?

Jako że Misje w Betclic są promocją dość nową, oczywistym jest, że nie jesteśmy z nimi do końca zaznajomieni. Warto więc zapoznać się ze szczegółami na ich temat. Te bardziej istotne i zdecydowanie godne uwagi przedstawiamy poniżej.

 • Misje są dostępne nie tylko na stronie głównej bukmachera – mamy do nich dostęp również z poziomu aplikacji.
 • Każda misja posiada swoje zasady, z którymi warto zapoznać się jeszcze przed przystąpieniem do jej wykonania. Dzięki temu będziemy wiedzieć, co będziemy musieli zrobić i z jaką nagrodą się spotkamy.
 • O nowych dostępnych misjach możemy być powiadomieni. Warunkiem jest jednak posiadanie zainstalowanej aplikacji mobilnej bukmachera. Gdy tylko ta stanie się dostępna, otrzymamy stosowną notyfikację. Również w momencie, gdy nie będziemy z niej korzystać.
 • Na wykonanie niektórych misji mamy określony czas. Jeśli nie uda nam się z nim zmieścić, misja nie zostanie nam zaliczona. Będziemy jednak mogli sięgnąć po inną. Pamiętajmy, że czas w wielu przypadkach tyczy się nie naszej misji, a misji ogólnie. Oznacza to, że odliczany jest on niezależnie od tego, kiedy zaakceptowaliśmy misję. Niektóre misje są bowiem dostępne tylko do końca tygodnia (czy do końca konkretnego turnieju sportowego).
 • W każdej chwili możemy śledzić postępy w wykonywaniu misji na specjalnej stronie. Tej samej, z poziomu której wybieraliśmy konkretną misję. Jeśli posiadamy aplikację mobilną, buk powiadomi nas również o wykonanej przez nas misji i czekającym na nas freebecie.
 • W jednej chwili możemy wykonywać jedną misję. Tylko na początku mamy jednak dostęp do kilku. Później pojawiają się one w tempie jedna na tydzień, choć oczywiście może się to zmienić w każdym momencie.
 • Warto śledzić okienko tworzonego kuponu – bukmacher wyświetla małą tarczę z gwiazdką przy zdarzeniu, które wpisuje się w założenia misji (lub przy całym kuponie, jeśli misja nie jest powiązana z konkretnym zdarzeniem).

Misje znalazły się w głównej ofercie bonusowej bukmachera Betclic TV i są przez niego bardzo promowane. Można się więc spodziewać, że ich formuła będzie stale wzbogacana i rozwijana. Jeśli coś zmieni się w ich kwestii, na pewno poinformujemy o tym na łamach naszego bloga.

Poprzedni artykułKasa na okrągło w Betcris – jak działa jeden z ciekawszych bonusów na rynku?
Następny artykułGra bez podatku w Goplusbet