Legalna firma bukmacherska LvBET organizuje specjalną promocję na mecze Polski. Co zrobić, by zgarnąć większe wygrane?

Mecze Polski to większe wygrane w LvBET!
Mecze Polski to większe wygrane w LvBET!

Bonusy na mecze reprezentacji Polski

15 listopada piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z Czechami, natomiast pięć dni później czeka ją ostatnie spotkanie w tegorocznej Lidze Narodów przeciwko Portugalii.

Najnowsza promocja LvBET obowiązuje w przypadku każdego listopadowego spotkania podopiecznych Jerzego Brzęczka. Gracz nie musi się do niej zapisywać, jednak są pewne warunki, jakie trzeba spełnić, by skorzystać z oferty.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W ramach akcji specjalnej, LvBET powiększa wygrane graczy aż o 14 procent! Dzięki temu zdobywamy jeszcze więcej, niż w przypadku gry u bukmachera bez podatku! To świetna sprawa, tym bardziej, że nie trzeba obstawiać tylko meczów Polaków, ale można również inne sparingi czy wydarzenia z Ligi Narodów!

Kiedy promocja jest aktywowana? Zawsze na dwie godziny przed planowanym rozpoczęciem meczu Polski. W przypadku starcia z Czechami jest to 15 listopada godzina 16.45, natomiast meczu z Portugalią – 20 listopada, 18.45.

Zakłady z bonusem można stawiać tylko w aplikacji mobilnej LvBET. Wersja mobilna bukmachera w przeglądarce nie jest brana pod uwagę, podobnie jak kupony zagrane w standardowy sposób.

Uwaga! Premia przyznawana jest tylko do końca obu spotkań Polaków. Kupony zagrane w późniejszym czasie nie będą kwalifikowały się do bonusu 14%!

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułUstawa hazardowa. Zmiany 2019
Następny artykułPZBuk kod bonusowy 2019
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)