Gdzie można znaleźć dużą ilość konkursów bukmacherskich? Czy istnieje strona, która organizuje więcej tego typu zabaw od konkurencji? Możesz sprawdzić to już teraz!

Konkursy bukmacherskie z nagrodami
Konkursy bukmacherskie z nagrodami

Liga typerów z nagrodami

Kiedy szukamy bukmachera dla siebie, często patrzymy przede wszystkim na bonus powitalny. Warto jednak pomyśleć, czy nie będziemy chcieli korzystać później z konkursów i promocji, a te nie wszędzie organizowane są dość często.

Konkursami nie zawsze są typowe rywalizacje, gdzie trzeba walczyć z innymi o miano najskuteczniejszego typera i tak dalej. Bukmacherzy dają swoim graczom też bonusy za zagranie konkretnego kuponu albo zwracają stawkę w przypadku przegranej.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bez wątpienia ogromnie dużo dla graczy robi Forbet. U tego buka co tydzień znajdziecie przynajmniej jedną ofertę specjalną, a często jest ich znacznie więcej. Bukmacher nie zamęcza nas jednak e-mailami o wszystkich akcjach, dlatego musimy je śledzić uważnie we własnym zakresie (na przykład, wchodząc na naszą stronę!).

Na brak okazji do zdobycia dodatkowych środków nie można też narzekać, mając konto w LvBET. Tutaj bardzo często przygotowuje się oferty dla osób korzystających z urządzeń mobilnych, chociaż absolutnie nie jest to żadną regułą.

Oczywiście, przy decydowaniu się na uczestnictwo w konkretnej promocji zawsze musimy sprawdzać jej zasady. Niekiedy może okazać się, że na pozór dobra oferta może nam co najwyżej popsuć humor! 😉


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki kod bonusowy w Milenium?
Następny artykułBonusy bukmacherskie tylko dla Polaków
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)