Dzięki promocji o nazwie Kombodoładowanie każdy gracz bukmachera PZBUK może odbierać nawet 15% wygranych więcej na kupon! Co należy zrobić, by skorzystać z tej oferty?

Kombodoładowanie w PZBUK
Kombodoładowanie w PZBUK

W PZbuk darmowy bonus

PZBUK to inaczej Polskie Zakłady Bukmacherskie od spółki Cherry Online Polska, która otrzymała licencję bukmacherską od Ministerstwa Finansów w roku 2018. Na ten moment marka nie planuje otwarcia punktów stacjonarnych, co może oznaczać tylko jedno – zrobi wszystko, by jak najlepiej radzić sobie w branży online.

Oferta o nazwie Kombodoładowanie pozwala na zwiększenie wygranej. Dodatkowe środki mogą być przyznane tylko w przypadku zakładu wielokrotnego spełniającego konkretne wymagania, jakie znaleźć można w regulaminie promocji.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Im więcej zdarzeń na kuponie, tym pokaźniejsza premia od wygranych. Wygląda to dokładnie tak:

  • zakład podwójny – 1%
  • potrójny – 2%
  • 4-krotny – 3%
  • 5-krotny- 4%
  • 6-krotny – 5%
  • 7-10-krotny – 10%
  • 11-krotny i więcej – 15 %.

Doładowanie wygranych nie może przekroczyć kwoty większej od równowartości sumy 10.000 GBP.

Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie musi wynosić 1.20 lub więcej.

Kwotę wygranych wynikających z promocji można każdorazowo sprawdzić w kuponie gracza.

Oferta obejmuje tylko zakłady przedmeczowe na typy z nastepujących lig piłkarskich: Premier League, Liga Mistrzów, Liga Europy, Esktraklasa, Bundesliga, La Liga, Serie A, Ligue 1, mecze reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów.

Rejestracji u legalnego bukmachera dokonasz na www.PZBUK.pl!


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułGIT TYP w Etoto. Jak odebrać freebet?
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)