Jakie kody promocyjne są aktywne w roku 2020 u polskich bukmacherów? Wiemy, co wpisać i gdzie, by dostać dobry bonus na start!

Kody promocyjne u polskich bukmacherów 2020. Co wpisać, by dostać bonus?
Kody promocyjne u polskich bukmacherów 2020. Co wpisać, by dostać bonus?

Kody promocyjne 2020

Oferta specjalna u bukmachera to nic innego jak coś wyjątkowego otrzymywanego po założeniu konta. W przypadku zakładów online zazwyczaj zgarnąć można premie bez depozytu, za wpłaty albo tak zwane cashbacki lub zakłady bez ryzyka.

Każdy rodzaj bonusu ma swoje wady oraz zalety. Jeżeli ktoś jest początkujący, nie ma innego wyjścia – musi sam sprawdzić, jaka premia jest dla niego najodpowiedniejsza. Drogi na skróty nie ma.

Fortuna kod promocyjny 2020
Fortuna kod promocyjny 2020

W przypadku osób z większym doświadczeniem jest nieco mniej kłopotu. Takie osoby już doskonale wiedzą, czego chcą i nie pozostaje nic innego jak pokazać im, co i gdzie mogą odebrać.

Bonusy bukmacherskie na rok 2020

Na stronie www.STS.pl dostępny jest kod promocyjny BETONLINE. Daje on 29 PLN bez wpłaty własnej. Wygląda to w praktyce tak: dokonujemy rejestracji, podajemy kod, a na dzień dobry otrzymujemy kasę na obstawianie.

Wśród graczy sporym zainteresowaniem cieszy się też portal www.Betfan.pl. W jego przypadku dostajemy bonus w wysokości 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka oraz do 3000 PLN na obstawianie za depozyty i aktywność. Kod promocyjny Betfan brzmi po prostu BETFAN i może być wpisany jedynie przy rejestracji profilu.

Posiadając konto w Betfan, możemy obstawiać mecze bez podatku. To legalne i bezpieczne – sporo osób przekonało się o tym, że to naprawdę coś godnego uwagi! Jeżeli chcecie, możecie w każdej chwili sprawdzić to w praktyce.

Obstawianie bez podatku, a może cashback?

Na koniec nie zapominajmy o www.Betclic.pl. Ten legalny, zagraniczny bukmacher ma dla nowych graczy do 550 złotych jako cashback. Ten rodzaj prezentu daje możliwość odebrania zwrotu w przypadku, gdy pierwszy kupon zagrany na stronie okaże się nietrafiony.

Betclic kod promocyjny to KOD550.

Interesują was inne promocje? Na naszej stronie ciągle informujemy o istotnych bonusach bukmacherskich! Nie przegapcie niczego! 🙂


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze automaty do gry w 2019 roku
Następny artykułGdzie są wysokie kursy bukmacherskie? Najlepsze strony do grania 2020!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)