Choć bukmacher Betcris swoją działalność prowadzi od bardzo długiego czasu, tak naprawdę w Polsce znany jest dopiero od niedawna, bo od 2021 roku. Znany przede wszystkim za oceanem, to właśnie nasz kraj wybrał jako pierwszy w walce o rynek europejski. Zdobyć go próbuje nie tylko nietypową (jak na nasze realia) ofertą i atrakcyjnymi kursami na niszowe dyscypliny, ale i swoimi akcjami promocyjnymi. Jedną z tych zdecydowanie najciekawszych jest Kasa na okrągło. Na czym ona polega, jak z niej skorzystać i co można zyskać za jej pośrednictwem? Te wszystkie rzeczy sprawdzimy w naszym dzisiejszym wpisie.

betcris kasa na okrągło
Kasa na okrągło w Betcris – jak działa jeden z ciekawszych bonusów na rynku?

Czym jest bonus Kasa na okrągło w Betcris?

Kasa na okrągło u bukmachera Betcris stanowi bonus skierowany do jego stałych użytkowników (a zatem takich posiadających już u niego swoje konto, a nie tych, którzy dopiero je zakładają), w którym mogą oni każdego dnia zakręcić kołem fortuny. Jeśli uda im się wylosować odpowiednią nagrodę, a następnie spełnić odpowiednie warunki, otrzymają specjalny bonus w postaci freebeta o wartości 20 złotych.

Z promocji Kasa na okrągło można korzystać każdego dnia. Dziennie jednak można odebrać zaledwie jeden freebet. Ten możemy wydać wyłącznie na zakłady wskazane w regulaminie tej promocji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jak dokładnie skorzystać z tego bonusu?

Promocja Kasa na okrągło została zaprojektowana w taki sposób, by każdy użytkownik (również ten mniej doświadczony i obyty na rynku zakładów wzajemnych) był w stanie korzystać z niej w pełni świadomie. Aby z niej skorzystać, należy kolejno:

  1. Wejść na jego stronę internetową i zalogować się – jeżeli jednak nie posiadamy u niego jeszcze własnego konta, możemy je założyć. Pamiętajmy, że w Betcris kod promocyjny pozwoli nam zyskać więcej na start – nie zapominajmy więc o tym, by go wpisać.
  2. Przechodzimy na podstronę z promocją, a następnie wybieramy opcję skorzystania z niej.
  3. Jeśli koło zatrzyma się na polu z wygraną, otrzymamy pytanie z trzema możliwymi odpowiedziami. Mamy dokładnie 20 sekund na wskazanie którejś z nich.
  4. Poprawna odpowiedź na pytanie zapewni nam wygraną. Freebet o wartości 20 złotych trafi na nasze konto.

Oczywiście pamiętajmy, że jeśli udzielimy złej odpowiedzi lub nie zmieścimy się w przeznaczonym na nią czasie, stracimy możliwość sięgnięcia po freebet w danym dniu. Warto więc wygospodarować sobie kilka minut wolnego czasu, a przede wszystkim skupić się na przedstawionym przez bukmachera zadaniu.

fuksiarz aktualne bonusy i promocje
Aktualna oferta bonusów i promocji bukmachera Fuksiarz

Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej promocji

Mimo, że promocja Kasa na okrągło nie należy do najbardziej skomplikowanych pod względem mechanicznym, należy dowiedzieć się jak najwięcej na jej temat. Tylko wtedy będzie się mogło korzystać z niej w pełni świadomie, z oczekiwaniami dostosowanymi do jej specyfiki. Poniżej przedstawiamy te rzeczy, które są w jej przypadku zdecydowanie najistotniejsze.

  • Aby brać udział w tej promocji, musimy mieć konto stałe. Weryfikacja konta w Betcris wymaga od nas podesłania mu skanu lub zdjęcia naszego dowodu tożsamości. Tę samą praktykę stosują jednak wszyscy najlepsi bukmacherzy online – możemy mieć pewność, że jest ona bezpieczna.
  • Promocja wymaga od nas zaznaczenia wszystkich zgód marketingowych – jeśli nie zrobiliśmy tego w czasie rejestracji, możemy naprawić swój błąd na stronie internetowej bukmachera.
  • 20 złotych z wygranej dostarczane jest w postaci freebeta, który będziemy musieli wydać na zakład z trzema zdarzeniami w jego obrębie (z dowolnej oferty spoza usług dodatkowych). przy czym kurs minimalny musi tu wynosić 1.3.
  • Na wykorzystanie freebetu mamy 24 godziny od chwili jego otrzymania – po tym czasie przepadnie. Bukmacher zastrzega sobie prawo przyznania wygranego freebetu w przeciągu 12 godzin od chwili wygrania w kole fortuny.
  • Maksymalnie przy użyciu freebetu możemy wygrać 200 złotych. Każda wygrana jednak trafi na nasze saldo główne. Nie będzie zatem od nas wymagała jakiegokolwiek obrotu.
  • Jeśli Internet przestanie nam działać w czasie udzielania odpowiedzi, niestety, nie zmieścimy się w czasie i będziemy musieli pożegnać się z freebetem z danego dnia.

Oczywiście pamiętajmy, że po bonus możemy sięgać każdego dnia. W sumie zatem za pośrednictwem tej promocji możemy pozyskać naprawdę wiele.

Inne bonusy bukmacherskie z oferty Betcris

Betcris to nie tylko Kasa na okrągło, ale też wiele innych akcji promocyjnych, które na pewno zachęcają do rejestracji w obrębie jego serwisu internetowego. Tą główną jest jego pakiet powitalny, który został ostatnio zmieniony, a który może nam zapewnić nawet 1400 złotych w darmowych środkach. Bukmacher docenia nas w nasze urodziny, dokładnie wtedy przyznając nam freebet o wartości 20 złotych. Jeśli zaś zdecydujemy się obstawiać nasze typy na tenis czy dowolną inną dyscyplinę za pośrednictwem aplikacji mobilnej, możemy otrzymać freeebet w wysokości nawet 50 złotych. Codziennie. Muszą to być jednak zakłady spełniające pewne warunki. Pamiętajmy też, że w Betcris rejestracja jest bardzo prosta, a kod wpisany w polu formularza rejestracyjnego może dodatkowo zwiększyć nasz budżet na zakłady, jakim dysponowali będziemy na starcie. To opcja, obok której nie powinniśmy przejść obojętnie.

Poprzedni artykułFortuna Klub Plus – jak działa program lojalnościowy w Fortunie?
Następny artykułMisje w Betclic – nowa stała promocja u bukmachera