Chcesz wykorzystać kod promocyjny u legalnego bukmachera Betclic? Sprawdź, jak on brzmi i sam zdecyduj, czy chcesz go wpisać, czy też nie!

Jaki kod promocyjny do wpisania w Betclic?
Jaki kod promocyjny do wpisania w Betclic?

Betclic kod promocyjny

Dostępna na stronie Betclic rejestracja konta nikomu nie powinna sprawić większych problemów. Wszystko, co jest tak naprawdę jedyną niewiadomą dla graczy to kod promocyjny.

Czy kod promocyjny muszę wpisywać? Absolutnie nie, ale pamiętaj, że tylko przy rejestracji jest to możliwe! W późniejszym czasie takiej okazji mieć już nie będziesz i na pewno się to nie zmieni.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Z racji tego, że przygotowany przez Betclic bonus na start wynosić może nawet 500 PLN, dostępny kod promocyjny to KOD500. Gdzie się go wpisuje? W ostatnim kroku procesu rejestracyjnego.

Bonus 500 PLN w Betclic Polska

Przypominamy, że na każdego zarejestrowanego czeka nie tylko bogata oferta zakładów online, ale również transmisje wydarzeń sportowych w usłudze Betclic TV.

Bonus powitalny w Betclic to cashback od przegranej w pierwszym postawionym kuponie na stronie lub aplikacji bukmachera. Zwrot to 100% stawki, ale maksymalnie do 500 PLN!

Firma bukmacherska Betclic działa legalnie. Nie trzeba martwić się o to, że złamie się przez nią prawo! Oczywiście, mowa tutaj tylko o domenie dla Polaków, czyli bez kasyna czy pokera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher BetClic daje 550 PLN nowym graczom!
Następny artykułBonus powitalny 3000 zł w Betfan
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)