Masz dzisiaj urodziny? Na pewno przydałaby ci się dodatkowa kasa na obstawianie meczów! Już tera zobacz, w jaki sposób odebrać bonus urodzinowy u bukmachera!

Jak odebrać bonus urodzinowy u bukmachera?
Jak odebrać bonus urodzinowy u bukmachera?

Bonusy urodzinowe u Polskich bukmacherów

Zagraniczni bukmacherzy przyzwyczaili graczy z Polski do wielu bonusów, jakich jeszcze do niedawna u nas nie było. Obecnie zaczyna się to zmieniać na lepsze i mamy nadzieję, że ten trend się nie odwróci. 

Bonus urodzinowy to jedna z takich premii, które można znaleźć u przynajmniej kilku bukmacherów. Niektórzy się tym chwalą, a inni podchodzą do wszystkiego w nieco bardziej stonowany sposób. 

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakby na to nie patrzeć, dobrze jest w urodziny otrzymać prezent od bukmachera. tym bardziej, że zazwyczaj ma on korzystne warunki obrotu i wynosi niemal tyle samo, co typowa premia za któryś z kolei depozyt.

Podczas rejestracji w zakładach bukmacherskich podaje się datę urodzenia. W ten sposób dany portal wie, kiedy może zaoferować nam specjalną jubileuszową premię. 

Zazwyczaj w urodziny dobrze jest śledzić na bieżąco wiadomości otrzymane na adres e-mail. To właśnie za pośrednictwem wiadomości elektronicznych gracze są często informowani o otrzymanych bonusach. 

Inną opcją jest logowanie się u buków, u których posiadamy konto. Trzeba mieć na uwadze, że niektóre portale po ciuchu dodają premie urodzinowe, by te wykorzystali realnie lojalni typerzy.

Na ten moment jeden z najlepszych bonów urodzinowych znajdziecie w firmie Forbet. Jeżeli nie macie tam konta, możecie założyć je w każdej chwili. Można przy tym wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCashback Forbet w Zakładach Na Żywo
Następny artykułJak otrzymać cashback na ligę angielską?
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)