Cały czas można usłyszeć o tak zwanych bonusach powitalnych, ale nie każdy dokładnie wie, w jaki sposób je się odbiera. Przeczytajcie krótki poradnik, który wszystko wyjaśnia!

Jak odbiera się bonus powitalny u bukmachera?
Jak odbiera się bonus powitalny u bukmachera?

Bonus bukmacherski online

Legalni bukmacherzy nie mogą wprost reklamować swoich bonusów na start, ale prawda jest taka, że na każdym kroku można o nich przeczytać i to nie jedynie między wierszami.

Bonusy bukmacherskie to nieodłączny element obstawiania. Szczególnie dużo można ich zdobyć przy dokonywaniu rejestracji, czyli przy stawianiu pierwszych kroków na danej stronie internetowej.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak odebrać bonus u bukmachera?

Nie musisz wykonywać niczego skomplikowanego, by zgarnąć kasę na obstawianie meczów. Twoje zadanie polega jedynie na zapisaniu się do buka i:

  • w niektórych przypadkach to wszystko (bonus bez depozytu)
  • wpłaceniu jakiejś kwoty na konto bukmacherskie (premia za wpłatę)

Niektórzy bukmacherzy dodatkowo umożliwiają wykorzystanie kodów promocyjnych. Poniżej prezentujemy, jak to wygląda w przypadku marki STS, gdzie można na dobry początek otrzymać 29 PLN bez wpłaty!

Może interesować cię obstawianie żużla albo piłki nożnej – nie ma to żadnego znaczenia, gdyż premie przyznawane są na obstawianie wszystkich dyscyplin sportowych!

U każdego bukmachera każdy bonus powitalny możesz odebrać tylko jeden raz. Warto mieć to na uwadze przy składaniu depozytu, gdyż to on ma zazwyczaj ogromne znaczenie przy otrzymywaniu premii!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTwój Weekend od Forbet, czyli większe wygrane od piątku do niedzieli
Następny artykułBukmacher BetClic daje 550 PLN nowym graczom!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)