Interesuje cię obstawianie Ligi Mistrzów w STS przez internet? Obejrzyj poradnik, który pokazuje, jak krok po kroku wygląda stawianie kuponów online!

Jak obstawiać mecze Ligi Mistrzów w STS?
Jak obstawiać mecze Ligi Mistrzów w STS?

Obstawianie w STS

Liga Mistrzów to bez wątpienia najpopularniejsze rozgrywki klubowe na świecie. Na jej temat kibice mówią niemal całym rokiem, a każdy mecz na trybuny przyciąga prawdziwe tłumy.

Trudno się dziwić, że również u bukmacherów zainteresowanie europejskimi pucharami jest bardzo duże. Nawet osoby, które na co dzień mało interesują się zakładami na sport, często szukają informacji, jak obstawiać Ligę Mistrzów w internecie.

Przygotowaliśmy dla was wyjątkowy poradnik, który pokazuje, jak krok po kroku zagrać kupon z typem na wybrany mecz. Jak sami się przekonacie, cały proces jest bardzo prosty i tak naprawdę nie wymaga ani specjalnych umiejętności typerskich, ani wyjątkowego obeznania z komputerami.

Jak stawiać mecze Ligi Mistrzów?

Tak obstawia się mecze w Lidze Mistrzów przez internet – ZOBACZ VIDEO:

Aby grać u bukmachera, rzecz jasna, potrzebne jest u niego konto internetowe. Da się je założyć w ciągu paru chwil, a wszystko dlatego, że STS od razu nie wymaga od nowego klienta weryfikacji danych poprzez wysyłanie skanu dokumentu tożsamości.

Na ten moment obstawianie w STS można rozpocząć dzięki bonusowi bez depozytu w wysokości 27 PLN. Aby zgarnąć środki na pierwszy kupon całkowicie za darmo, wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce na stronie rejestracyjnej.

Mimo że nadal istnieje możliwość obstawiania meczów w punktach naziemnych, internetowa gra jest na tyle popularna, iż to w niej znajdziecie najlepsze promocje czy kursy! Wszystko jak najbardziej legalnie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWirtualne Sporty w Totalbet!
Następny artykułSTS rejestracja w internecie. Bonus bez depozytu 29 PLN!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)