Goplusbet to bukmacher, który w naszym kraju działa od stosunkowo niedawna. Nie dziwi więc fakt, że stara się wkupić w łaski typujących z Polski za pośrednictwem swoich bonusów bukmacherskich. W jego stałej ofercie znajduje się jedna z ciekawszych promocji – Gra bez podatku, reklamowana jako taka udostępniana na najprostszych warunkach na rodzimym rynku. Czy rzeczywiście jest taka prosta? Jak dokładnie działa i co należy wiedzieć na jej temat? To wszystkim sprawdziliśmy dla naszych czytelników, a wiedzę, jaką pozyskaliśmy publikujemy w dzisiejszym wpisie.

Gra bez podatku w Goplusbet – na czym polega?

W promocji Gra bez podatku, jak sama jej nazwa może sugerować, obstawiać możemy bez konieczności płacenia podatku od gier i zakładów. Przynajmniej technicznie. Bukmacher bowiem pobiera od nas ten podatek, ale zwraca nam go w postaci 14-procentowego bonusu, który zasili naszą potencjalną wygraną. Brzmi prosto? Rzeczywiście, nie ma w tym żadnej większej filozofii. Z promocji można korzystać dowolną liczbę razy, przy czym aby kupon brał w niej udział, musi spełnić kilka warunków:

 • kupon akumulacyjny z trzema zdarzeniami,
 • każde zdarzenie o kursie minimalnym równym 1.20,
 • kupon wygrany (dopiero wtedy otrzymamy wygraną + 14% – podatek nie jest nam “oddawany” niezależnie od wyniku zakładu).

Promocją objęty jest każdy kupon, który spełnia określone powyżej warunki. Mogą to być oczywiście kupony ze znacznie większą liczbą zdarzeń. Nie ma też znaczenia nasza stawka. Na promocji najwięcej więc skorzystamy, jeśli typować będziemy po dużych stawkach kupony, które będą zawierały w sobie jak największą liczbę zdarzeń. Wtedy też potencjalny podatek, jaki musielibyśmy zapłacić byłby po prostu największy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Gra bez podatku w Goplusbet – krok po kroku

Tak, jak wszystkie inne promocje bukmacherskie, tak tę bukmacher postanowił maksymalnie uprościć. Tak, aby była ona jak najatrakcyjniejsza dla potencjalnego odbiorcy. Jeśli więc chcemy z niej skorzystać, musimy:

 1. Mieć konto u bukmachera i zalogować się na nie. Tylko wtedy będziemy mogli zawierać u niego jakiekolwiek zakłady. Podczas rejestracji pamiętajmy, żeby wykorzystać bonus powitalny. W Goplusbet wykorzystamy, podobnie jak chociażby w STS kod promocyjny, dzięki któremu zyskamy nieco dodatkowych środków na nasze zakłady bukmacherskie.
 2. Stworzyć swój własny kupon – pamiętajmy, że musi on zawierać w sobie co najmniej trzy zdarzenia o kursie minimalnym 1.20 (jeśli kurs będzie niższy, bonus przepadnie). 
 3. Zobaczyć na kuponie, czy promocja się dodała – będziemy to widzieć po najechaniu na napis Boost z ikonką prezentu. Pamiętajmy, że jeśli dodamy więcej zdarzeń w obręb kuponu, dodatek do wygranej będzie większy niż wartość zapłaconego przez nas podatku. Bonusowe środki wyświetlają się pod nazwą “Twój bonus” – przy niej zobaczymy zatem, ile dokładnie złotówek zyskamy dodatkowo.
 4. Zawrzeć kupon, a następnie po prostu czekać na jego rozwiązanie. Nasza wygrana zostanie powiększona o bonus – jej wartość zobaczymy jednak jeszcze przed zawarciem kuponu, więc nie powinno to stanowić żadnego zaskoczenia.

Aby robić użytek z tej promocji, nie musimy mieć zweryfikowanego konta użytkownika. Działa ona również w obrębie kont tymczasowych, zakładanych bezpośrednio po rejestracji.

Co warto wiedzieć o tej promocji GoBet?

Podobnie, jak wszystkie inne bonusy bukmacherskie, promocja Gra bez podatku została opatrzona dość rozległym regulaminem. Warto rzucić na niego okiem, by dokładnie wiedzieć nie tylko na czym polega, ale i czy znajdują się w niej jakieś “kruczki”, o których wypadałoby wiedzieć. My prześledziliśmy ją dokładnie, a poniżej przedstawiamy te fakty, o których warto wiedzieć.

 • W promocji biorą udział wyłącznie kupony z zakładami na podstawową ofertę bukmachera. Jeśli w obrębie tworzonego przez nas kuponu znajdzie się zakład na gry karciane lub sporty wirtualne, z promocji po prostu nie skorzystamy.
 • Na kuponie muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia spełniające określone warunki. Jeśli tak się stanie, pozostałe zdarzenia nie muszą ich spełniać. Oznacza to, że tylko trzy zdarzenia muszą mieć kurs minimalny 1.20 – pozostałe mogą nie spełniać tego warunku, a bonus i tak zostanie zaaplikowany.
 • Jeśli którekolwiek ze zdarzeń znajdujących się na kuponie zostanie anulowane lub zwrócone z kursem 1.0, bonus zostanie anulowany. Nie otrzymamy więc dodatkowej wygranej za ten konkretny zakład. 
 • Zobacz, jakie GoBet opinie ma wśród zawodowych typerów.
 • Bonusowa wygrana nie podlega warunkom obrotu. Środki nie trafiają bowiem na nasze saldo bonusowe, a bezpośrednio na to główne.
 • Z promocji nie skorzystamy, jeśli gramy za środki bonusowe – na przykład te przyznane nam w ramach freebetu lub dowolnego innego bonusu. Nie możemy też grać zakładów systemowych i łańcuchowych.
 • W podglądzie kuponu nie ma wyraźnego zaznaczenia, że korzysta się z tej promocji – łatwo więc przegapić fakt, że tak właściwie zawarło się niekwalifikujący się do niej zakład. Zawsze zatem upewnijmy się, że w podglądzie pojawia się odpowiednia rubryka, a potencjalna wygrana rzeczywiście zostanie doliczona.
 • Bonus działa wyłącznie na podstawowy podatek – jeśli wygrana przekroczy 2280 złotych, zostanie od niej potrącony podatek 10% od wygranej (który i tak w tym przypadku musielibyśmy zapłacić dodatkowo do wcześniejszych 14%).
Poprzedni artykułMisje w Betclic – nowa stała promocja u bukmachera
Następny artykułBonus powitalny w Fortuna – cashback i darmowe środki na typowanie