GIT TYP u legalnego bukmachera Etoto to promocja stworzona dla miłośników obstawiania prawdziwych hitów. Już teraz możesz sprawdzić, jak odebrać 50 PLN freebetu!

GIT TYP w Etoto. Jak odebrać freebet?
GIT TYP w Etoto. Jak odebrać freebet?

Freebet od Polskiego bukmachera Etoto

W każdym tygodniu Etoto podaje harmonogram wydarzeń sportowych objętych promocją. Wystarczy zagrać na wybrane spotkanie w zakładach na żywo, a freebet zostanie przyznany automatycznie w przypadku przegranej.

Jakie warunki musi spełniać kupon promocyjny? Oto szczegóły:

  • Zakłady pojedyncze live zagrane a jedno z wydarzeń z kalendarza promocji
  • Minimalna stawka zakładu: 100 PLN
  • Gra za bonusowe środki nie jest brana pod uwagę
  • Kurs zakładu musi wynosić co najmniej 1.95
sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany, w okienku przeglądarki pojawi się u gracza specjalne powiadomienie pop-up. Wystarczy kliknąć na nim przycisk „Zatwierdź”, a freebet zostanie przyznany dodany w ciągu 20 minut.

Poniżej przedstawiamy jak wygląda przykładowa tabelka z meczami objętymi ofertą specjalną GIT TYP.

promocja GIT TYP
promocja GIT TYP

Uwaga! Każda osoba uprawniona do skorzystania z tej promocji może odebrać tylko jeden freebet na tydzień! Oznacza to, że jeśli zgarniesz 50 PLN w poniedziałek, będziesz mógł to zrobić dopiero na początku kolejnego tygodnia.

Nie masz jeszcze konta w Etoto? Nie potrzebujesz przy rejestracji żadnego kodu promocyjnego – po prostu wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKombodoładowanie w PZBUK
Następny artykułBonus powitalny bez depozytu w Totalbet
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)