Które strony bukmacherskie są najlepsze do grania? Przede wszystkim te, które oferują wysokie kursy na mecze. Poznajcie aktualną ofertę!

Gdzie są wysokie kursy bukmacherskie? Najlepsze strony do grania 2020!
Gdzie są wysokie kursy bukmacherskie? Najlepsze strony do grania 2020!

Jaki bukmacher ma dobre kursy?

Co trzeba wiedzieć przy obstawianiu meczów? Na pewno to, że tylko niektóre strony typerskie oferują dogodne warunki do grania. Mamy także w sieci bardzo wiele portali bez licencji Ministerstwa Finansów, a na tego typu stronach nie można obstawiać, gdyż grozi za to bardzo wiele przykrych konsekwencji prawnych.

Przygotowaliśmy zestawienie, które pokazuje gdzie są wysokie kursy bukmacherskie. Pora wybrać najlepsze strony, jakie rzeczywiście pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji. I chociaż z wieloma firmami wiąże się mnóstwo promocji, tym razem braliśmy pod uwagę tylko obstawianie „na sucho”, czyli bez korzystania z ofert specjalnych.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Warto w tym miejscu szczególnie zatrzymać się przy stronie www.Betfan.pl. Jej użytkownicy mogą obstawiać legalnie bez podatku, a więc już na starcie zyskują 14% wygranych więcej. W tym przypadku kursy to więc nie wszystko, bo chociaż Betfan może z konkurencją nie wygrywać, suma summarum może oferować potencjalnie wyższe zyski.

Najlepsze kursy na mecze w internecie

Jeżeli lubicie grać na wirtualne sporty, na przykład wyścigi koni czy psów, pod tym względem wielu użytkowników chwali sobie bukmachera STS. To jedna z najpopularniejszych marek w Polsce, a więc raczej nikomu szczególnie przedstawiać jej nie trzeba.

Jeżeli chcemy grać w STS, potrzebujemy do tego darmowego konta, które można założyć za darmo na stronie www.STS.pl. Podczas zakładania konta nie musimy od razu weryfikować danych, natomiast możemy wpisać kod promocyjny BETONLINE, który daje 29 PLN bez wpłaty i do 1200 PLN przy pierwszym depozycie.

Bukmacherzy z najwyższymi kursami w Polsce

Kolejna strona chwalona przez typerów ze względu na kursy to www.Betclic.pl. Nie, absolutnie nie jest to strona, która jest w naszym kraju nielegalna. Opisywany przez nas bukmacher już od dłuższego czasu może oferować swoje usługi w Polsce i – jak pokazują statystyki – radzi sobie z tym naprawdę nieźle.

Gdzie jeszcze dostępne są dobre kursy na mecze, na przykład, piłki nożnej czy koszykówki? Trudno mówić, że w konkretnym portalu uda się zawsze trafić na najdogodniejsze warunki, ale trzeba przyznać, że pod względem notowań bardzo dobrze wygląda też www.LvBET.pl. Szczególne dobrze jest tutaj w sportach walki oraz wyścigach F1.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.  STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.  BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne u polskich bukmacherów 2020. Co wpisać, by dostać bonus?
Następny artykułSTS Betgames, czyli legalne karty internetowe dla Polaków
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)