Zagłębiając się w świat zakładów wzajemnych szybko zrozumiemy, że promocje bukmacherskie to nie tylko jednorazowe zastrzyki gotówki, ale też bardziej stałe akcje promocyjne, często przyjmujące postać programów lojalnościowych. Taką formę właśnie prezentuje Fortuna Klub Plus bukmachera Fortuna, który w tym momencie stanowi jeden z najstabilniejszych i najdłużej istniejących na rynku programów lojalnościowych. Na czym on polega, kto może z niego skorzystać i co warto wiedzieć na jego temat? O tym wszystkim porozmawiamy w dzisiejszym wpisie.

co to fortuna klub plus
Fortuna Klub Plus – jak działa program lojalnościowy w Fortunie?

Jak zapisać się do Fortuna Klub Plus?

Fortuna Klub Plus jest programem, do którego (choć nie zawsze tak było) bukmacher zapisuje każdego użytkownika automatycznie po jego rejestracji w jego serwisie internetowym. Tak właściwie więc nie musimy robić praktycznie nic poza uczestnictwem w nim. Punkty możemy zdobywać również korzystając z lokali stacjonarnych tego bukmachera – wystarczy, że założymy w nich kartę lojalnościową i powiążemy ją z własnym kontem internetowym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jak działa FKP i co warto o nim wiedzieć?

Fortuna Klub Plus nie działa jak inne promocje bukmacherskie – zwłaszcza te serwowane przez bukmacherów na start i jednorazowe. Sposób jej działania jest zgoła odmienny. Program ten promuje każdy zakład, jaki zostanie postawiony u bukmachera Fortuna. Otrzymujemy za niego specjalne punkty, które następnie będziemy w stanie wymieniać na nagrody. Nagrodami tymi są między innymi dodatkowe bonusy dostępne w specjalnym katalogu, ale też freebety (bezpłatne środki na typowanie) oraz poprawione kursy na wybrane przez siebie spotkania. Wszystko zależy od aktualnie dostępnej i stale aktualizowanej puli nagród, udostępnianej na podstronie dla zalogowanych użytkowników. W sumie otrzymać możemy dokładnie 1 punkt FKP za każde wydane przez nas 2 złote. Dodatkowo bukmacher Fortuna może nam przyznać punkty za uczestnictwo w jego dodatkowych akcjach promocyjnych. Za samą rejestrację na przykład otrzymamy 2800 punktów, stanowiące równowartość 20 złotych w postaci freebetu.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Choć schemat działania programu lojalnościowego jest prosty do zrozumienia, warto wiedzieć nieco więcej na jego temat. Poniżej przedstawiamy kilka faktów, na które na pewno warto zwrócić uwagę.

  • Zdobywane w programie lojalnościowym punkty nie tracą ważności. Możemy więc zbierać je do woli i zamienić na nagrody dokładnie wtedy, gdy tego chcemy – a nie wtedy, gdy bukmacher nam o tym powie.
  • Program lojalnościowy Fortuny jest stałym elementem jego oferty promocyjnej i działa już od wielu lat. Możemy więc na nim polegać i mieć pewność, że nie przestanie funkcjonować również w nadchodzących latach. Tak też twierdzi sam bukmacher.
  • Jednego dnia w ramach programu lojalnościowego możemy zdobyć 300 punktów – jest to maksymalna granica. Po jej przekroczeniu oczywiście możemy zawierać zakłady – musimy jednak pamiętać, że nie będą one premiowały nas dodatkowymi punktami.
  • W przypadku zakładów zwróconych lub anulowanych, punkty również ulegają zwrotowi – są zatem odejmowane z naszego salda. Jeśli w międzyczasie zdążymy je wydać na dowolny zakład, nasze saldo punktowe będzie ujemne. Przy kolejnych zakładach będziemy zatem dążyć ku jego wyzerowaniu.
  • Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest w pełni darmowe – nie musimy w żaden sposób płacić za nie, ani też wyrażać jakichkolwiek zgód. Stanowi ono zatem świetny dodatek do naszego obstawiania.
  • Punkty zbierane są na każdym zakładzie – niezależnie od tego, czy dotyczy on meczów ze standardowej oferty bukmachera, czy też którejś z usług dodatkowych, które oferuje.
  • Saldo punktowe można sprawdzić po zalogowaniu się na własne konto – w tym celu trzeba przejść do działu głównego ustawień. Punkty aktualizowane są na bieżąco.

Inne promocje bukmacherskie Fortuny

Oczywiście Fortuna Klub Plus nie jest jedyną częścią oferty promocyjnej, z której możemy skorzystać u bukmachera Fortuna. Rejestrując się u tego buka, powinniśmy też sięgnąć po jego bonus powitalny, w ramach którego możemy zagrać zakład bez ryzyka nawet do 600 złotych – jeśli więc przegramy nasz pierwszy kupon, buk zwróci nam równowartość jego stawki na nasze saldo główne.

betfan nowy bonus powitalny
Aktualna oferta bonusów i promocji na start w Betfan

Fortuna oferuje również możliwość skorzystania z kodu promocyjnego BETONLINE. Jeśli wpiszemy go w czasie rejestracji na www.eFortuna.pl, będziemy mogli pozyskać dodatkowe środki na typowanie, które z pewnością przydadzą nam się na początku naszej przygody z zakładami wzajemnymi. Kod promocyjny Fortuna wpisać można wyłącznie podczas rejestracji konta.

Oczywiście Fortuna to nie tylko promocje na start. Poza programem lojalnościowym jej stali klienci mogą liczyć również na promocje zwiększające ich wygrane z kuponów akumulacyjnych (tak zwane AKO Bonusy), bonusy w postaci tak zwanych “godzin mistrzów” oraz zwiększenia kursów w tak zwanej Superofercie+. Fortuna regularnie organizuje też promocje tymczasowe, związane przede wszystkim z aktualnymi wydarzeniami sportowymi (jeśli chcemy obstawiać własne typy na Mistrzostwa Świata w Katarze, powinniśmy się wstrzymać – z pewnością zaoferuje bonusy również na nie). Warto więc na bieżąco śledzić jej stronę internetową, a najlepiej i zainstalować aplikację mobilną, która powiadomi nas o nowościach właśnie w ich kwestii.

Poprzedni artykułPakiet powitalny w forBET – jak wygląda bonus dla nowych graczy tego bukmachera?
Następny artykułKasa na okrągło w Betcris – jak działa jeden z ciekawszych bonusów na rynku?