Dzięki najnowszej promocji bukmachera STS nie musisz rozpoczynać obstawiania od nietrafionego kuponu. Zobacz, co zrobić, by odebrać nawet 200 PLN zwrotu na mecz Austria – Polska!

Eliminacje Euro 2020 bez ryzyka. STS oddaje do 200 PLN!
Eliminacje Euro 2020 bez ryzyka. STS oddaje do 200 PLN!

STS zakład bez ryzyka

W dniach 20.03-21.03 obowiązuje oferta o nazwie „Eliminacyjne emocje rządzą”. Można w niej zagrać bez ryzyka, ponieważ STS zadeklarował zwrot wszystkich stawek od nietrafionych kuponów!

Musisz być osobą zarejestrowaną w STS, by skorzystać z tej promocji. Jeżeli jeszcze nie masz konta, założysz je nawet i teraz! Wszystko da się zrobić w niecałą minutę, gdyż bukmacher nie wymaga weryfikacji. Nie musisz zatem od razu przesyłać skanu dokumentów!

darmowy bonus fortuna
darmowy bonus fortuna

Darmowe konto i bonus powitalny STS:

  1. Wchodzisz na stronę www.STS.pl
  2. Wypełniasz formularz online
  3. Kod promocyjny: |BETONLINE|
  4. Odbierasz 29 bez wpłaty i nawet 1000 PLN za depozyt!

Promocje bukmacherskie w STS

Warunki zabawy na mecz Austria – Polska da się wyjaśnić w kilku zdaniach. Stawiasz kupon po dokonaniu pierwszej wpłaty, a jeżeli nie uda ci się poprawnie wytypować meczu Biało-Czerwonych, STS odda ci nawet 200 PLN!

Promocje powitalne można ze sobą łączyć. Tylko od ciebie zależy, z czego dokładnie skorzystasz i jak potem wydasz otrzymane środki bonusowe.

Uwaga! Akcja ważna jest do 24 marca 2019 roku. Aktywne są w niej jedynie konta założone między 20 a 21 marca.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNawet 150 PLN na początek sezonu F1 2019 w Forbet!
Następny artykułJak zakłada się darmowe konto w LV BET?
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)