Jeżeli ktoś szuka rozwiązania, które pozwoli mu na obstawianie meczów w darmowej aplikacji mobilnej, na pewno powinen sprawdzić najważniejsze informacje na temat oraz poznać nowe trendy.

Darmowe aplikacje do obstawiania meczów
Darmowe aplikacje do obstawiania meczów

Granie u bukmachera na telefonie lub tablecie

Obstawianie meczów na komputerze wydawało się rozwiązaniem niemal idealnym i wygodnym, ale wszystko zmieniło się w momencie, gdy na rynek wkroczyły smartfony i stały się ogólnodostępne dla wszystkich. Obecnie bez aplikacji nie wyobrażamy sobie wykonania przelewu bankowego czy nawet zamówienia taksówki. Wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie wkrótce z zakładami bukmacherskimi.

Granie u bukmachera na telefonie to już niemalże standard i mało kto pewnie jeszcze z tym chce dyskutować, nawet jeśli obecna sytuacja nie do końca mu odpowiada. Na szczęście, nie ma w tym nic złego, bo darmowe aplikacje mobilne są na porządku dziennym i za granie na telefonie u buka wcale nie musimy nic dopłacać.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aplikacja za darmo do obstawiania meczów

Jeżeli waszym jedynym wymogiem jest to, by aplikacja bukmacherska była za darmo, będziecie mieli bardzo wiele możliwości. Obecnie nie ma na polskim rynku strony typerskiej, która oferowałaby program na telefony za pieniądze. To znakomita wiadomość, bo sprawia, że dosłownie każdy ma możliwość grania mobilnego i to bez wydawania złotówki na pobieranie instalek!

To, jaką aplikację wybierzemy zależy już od indywidualnych predyspozycji. Jeżeli chcemy grać sporadycznie, wystarczy nam założenie profilu na obojętnie jakiej stronie. Takie podejście nie jest najlepsze, bo przecież zawsze powinniśmy dążyć do tego, by otrzymać możliwie jak najwięcej.

Dobrze jest sprawdzić, które strony bukmacherskie cieszą się dużym zainteresowaniem i zbierają dobre recenzje. Oczywiście, w pierwszym kroku upewnijmy się najpierw czy dana marka oferuje aplikację na system, z którego korzystamy. Tutaj mała uwaga: więcej bukmacherów wybiera Androida, ale instalacja na nim jest nieco bardziej skomplikowana, bo wymaga pobrania APK i ręcznej instalacji.

Co powinna posiadać dobra aplikacja bukmacherska?

STS apk na telefon
STS apk na telefon

Aplikacji bukmacherskich jest bardzo wiele, ale tylko nieliczne są wysoko oceniane. Dobrze jest wiedzieć, jakie funkcje zbierają najbardziej pozytywne opinie, a następnie sprawdzić, czy coś takiego znajdziemy w programie, który przykuł naszą uwagę.

Dobra aplikacja od bukmachera powinna pozwalać na:

  • wygodne zawieranie zakładów
  • oglądanie meczów za darmo podczas obstawiania
  • granie kuponów na żywo
  • korzystanie z licznych promocji
  • korzystanie z ekskluzywnych ofert specjalnych
  • obstawianie po wysokich kursach
  • otrzymywanie powiadomień o wygranych kuponach i trafionych typach
  • odebranie bonusu na start, najlepiej bez depozytu!

Która z aplikacji dostępnych dla polskich graczy posiada wszystkie z wyżej wymienionych cech? Najwięcej z nich znajdziecie w programie od STS.

Aby założyć konto na stronie www.STS.pl, wystarczy wypełnić krótki formularz online, czyli wpisać w nim podstawowe dane na swój temat. Kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a dzięki niemu do zdobycia jest 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDobrzy pracownicy i źli menedżerowie
Następny artykułTikTok wciąż dominuje
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)