Już od dłuższego czasu mówiło się o rzekomym powrocie bukmachera Bwin na polski rynek zakładów bukmacherskich. Wszystko wskazuje na to, że powrót ten rzeczywiście miał miejsce, a buk ponownie otworzył się na klientów z naszego kraju. Czego można się po nim w tym momencie spodziewać? Czy działa on legalnie? O tym – w dzisiejszym wpisie.

Czy bwin to dobry wybór dla typera

Czy Bwin to legalny bukmacher?

Bwin to bukmacher, który już w 2022 roku poczynił bardzo poważne kroki ku temu, by rozpocząć swoją działalność w Polsce. Wykupił firmę Totolotek, która była właścicielem najstarszego w naszym kraju serwisu przyjmującego zakłady wzajemne w Polsce. W ten właśnie sposób szybko pozyskał licencję, która umożliwiłaby mu legalne działanie w  naszym kraju. W Bwin rejestracja była jednak wtedy jeszcze niedostępna. Sam bukmacher z pewnością szykował się na rebranding. Dziś można śmiało korzystać z jego usług i traktować go jako podmiot w pełni legalny. Spełnia wszystkie wymagania narzucane mu przez polski rząd, a nam gwarantuje pełnię bezpieczeństwa korzystania z jego usług.

Oczywiście musimy pamiętać, że bukmacher musiał dostosować się pod wieloma względami do specyfiki naszego rynku. W Bwin bez depozytu więc nie obstawimy żadnego spotkania – nasze konto będziemy musieli u niego w pełni zweryfikować. Zakład będziemy mogli zawrzeć legalnie wyłącznie wtedy, gdy będziemy osobami pełnoletnimi.

Na jakich polach Bwin wyróżnia się na tle innych?

Aby zaistnieć na polskim rynku, Bwin bez wątpienia będzie musiał się postarać. Jego niewątpliwym atutem jest to, że nie zaczyna od zera. Nie dość bowiem, że miał już okazję działać w Polsce to jeszcze szlifował swoje usługi na znacznie większych rynkach. Jakie zatem będą jego atuty na tym polskim? Czym będzie się wyróżniał na tle całej swojej konkurencji?

  • Doświadczenie na rynkach zagranicznych. Niewielu jest polskich bukmacherów, którzy działaliby aż tak długo, jak Bwin (tylko STS, Betclic i Fortuna mają tak duży staż). Co więcej, Buk ten zdobywał swoje doświadczenie poza granicami naszego kraju i z pewnością jest w stanie skorzystać na tym działając u nas.
  • Dopracowana aplikacja mobilna. Bwin jest dla wielu bukmacherów wzorem do naśladowania w kontekście oferowanej przez siebie aplikacji mobilnej. Ta została wykonana na najwyższym poziomie i zawiera w sobie wszystko to, czego mógłby oczekiwać współczesny obstawiający – od powiadomień push, po logowanie się przy użyciu danych biometrycznych.
  • Konkurencyjna oferta kursowa. Bwin nie bez powodu jest jednym z najchętniej wybieranych bukmacherów zagranicznych. Skoro radzi sobie na tak konkurencyjnych rynkach, jak brytyjski czy niemiecki, w naszym kraju z pewnością oferuje równie wiele.
  • Transmisje meczów na żywo. Buk posiada na tyle dużo licencji, że z całą pewnością będzie podmiotem mogącym rywalizować na ich polu z najlepszymi. Transmisje meczów z pewnością będą jednym z jego największych atutów.

Bwin to bukmacher, któremu na pewno warto dać szansę. Zwłaszcza patrząc na to, jakie na temat Bwin opinie powoli zaczynają zalewać polską sieć.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto – wszystko, co musisz wiedzieć o firmie!
Następny artykułDlaczego piłka nożna jest najpopularniejszym sportem u bukmacherów?