Lubisz obstawiać Zakłady Na Żywo? Jest sposób na to, by trzy przegrane kupony nie bolały tak bardzo, jak zwykle. A wszystko dzięki opcji cashback w Forbet!

Cashback Forbet w Zakładach Na Żywo
Cashback Forbet w Zakładach Na Żywo

Zakłady na żywo w Forbet

Nawet najlepszym typerom zdarzają się wpadki. Właśnie dlatego oferta od bukmachera Forbet wydaje się być idealna dla wszystkich – i dla tych, co dopiero rozpoczynają przygodę z bukmacherką, i dla tych, którzy obstawiają już od dłuższego czasu. 

Na czym dokładnie polega opisywany cashback? Jest to zwrot wysokości połowy zagranej stawki w przypadku pierwszych trzech kuponów postawionych w dniu 15 grudnia, to jest w sobotę. Oczywiście, takie oferty organizowane są cześciej, niż tylko raz w roku! 😉

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli masz już konto w Forbet, wykonałeś pierwszy krok do zgarnięcia zwrotu. Kolejny polega na zagraniu kuponu, który będzie kwalifikował się do promocji. W tym przypadku są to następujące punkty, jakie należy spełnić:

  • Stawka równa kwocie 49 PLN
  • Kupon przegrany
  • Kurs ogólny kuponu min. 3.00
  • Dowolna liczba typów
  • Maksymalnie trzy cashbacki w ciągu doby! 

Pamiętaj, że tylko i wyłącznie kupony rozliczone jako przegrane w dniu 15 grudnia 2018 są brane pod uwagę Wszystkie inne nie zaliczają się do oferty ze zwrotem.

Ile wynosi cashback? Dokładnie połowę zagranej kwoty w kuponie spełniającym podane przez nas wyżej warunki. Oczywiście, w przypadku wygranej zyskane środki są w całkowici dla ciebie!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus bukmacherski w Etoto. 20 PLN dla graczy!
Następny artykułJak odebrać bonus urodzinowy u bukmachera?
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)