Trudno jest nie zauważyć, że ta firma bukmacherska stała się w ostatnich latach coraz popularniejsza. Zainteresowani gracze mogą obstawiać zakłady w punktach stacjonarnych oraz przez internet. Ta druga opcja cieszy się zaś szczególnie dużym uznaniem. Jeśli się bowiem zarejestrujesz, to otrzymasz hojne bonusy…

Jaka jest główna promocja tego bukmachera?

Warto podkreślić, że Superbet to bukmacher, który wie, jak przyciągać do siebie nowych Klientów. Już na start możesz bowiem zainkasować świetny bonus. Co jednak konkretnie jest oferowane? Na początek kilka warunków. W ciągu dwóch tygodni od momentu akceptacji oferty powitalnej musisz zrealizować swój pierwszy depozyt. Minimalna suma uprawniająca do wzięcia udziału w tej promocji to 20 PLN. Maksymalnie możesz zaś zainkasować 100% do 200 PLN. To jednak nie wszystko. Pamiętaj o tym, aby wpisać kod promocyjny superbet. W końcu dzięki temu zapewnisz sobie także wiele innych promocji. Co jeszcze jest zaś oferowane? To Tydzień bez ryzyka.

Jeśli wykonasz pierwszy depozyt, to ta promocja będzie aktywowana. Potem możesz obstawiać przez siedem dni bez obaw o straty na płaszczyźnie finansowej. Jeśli bowiem będziesz na minusie po tym okresie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. A ta firma bukmacherska gwarantuje maksymalnie nawet… 1300 PLN w formie bonusu. W razie czego Twoje interesy będą zatem odpowiednio ochronione.

Oferta specjalna na Australian Open

Niedawno rozpoczął się tenisowy turniej Australian Open. W naszym kraju było o nim dość głośno. Nie tylko ze względów stricte sportowych. Bardziej emocjonowaliśmy się tym, czy na turnieju zagra wielki mistrz Novak Djoković. Ostatecznie wszystko wskazuje na to, że niezaszczepiony Serb nie będzie mógł wykazać się swoimi umiejętnościami na australijskich kortach. Kibicom i tak nie powinno jednak brakować emocji. Warto dodać, że Superbet oferuje zaś hojny bonus superbet z okazji tego wydarzenia. Co ważne, obowiązuje on cały czas. Każdego kolejnego dnia możesz zatem uzyskać bonus 50% (maksymalnie do 50 PLN). Jakie są tutaj warunki? Trzeba obstawić zakład (za 50 PLN lub 100 PLN) w Superbet. Do promocji wliczają się typy przedmeczowe oraz live. Możesz obstawiać kupony solo albo akumulowane. Jeśli przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. Ile? Wszystko zależy od tego, za jak dużo obstawiłeś kupon. W przypadku stawki 50 PLN, możesz uzyskać zwrot 25 PLN. Jeśli postawiłeś natomiast za 100 PLN, to zwrot będzie dwukrotnie większy.

Dlaczego jeszcze warto wybrać tego bukmachera?

Superbet jest legalny. Nie musisz obawiać się, że grając tam będziesz to robił niezgodnie z polskimi przepisami. Na stronie internetowej tej firmy można np. znaleźć informację, że Superbet kooperuje z naszym Ministerstwem Finansów. Dodatkowo ta firma bukmacherska gwarantuje nie tylko promocje dla nowych Klientów. „Starzy wyjadacze” też mogą liczyć na wiele hojnych atrakcji. Co ważne, oferta jest rozbudowana. Możesz zatem np. swobodnie obstawiać przeróżne sporty.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie: odpowiedzialna gra to ważny temat!
Następny artykułJakie sporty możesz typować u bukmachera Betfan – przegląd oferty