Nawet 500 PLN nowym graczom przyznaje bukmacher BetClic. W jaki sposób można skorzystać z tego bonusu powitalnego? Poznać szczegóły można już teraz!

Jaki kod promocyjny do wpisania w Betclic?
Bukmacher BetClic daje 500 PLN nowym graczom!

Jak obstawiać w BetClic?

Na pewno obstawianie w BetClic w naszym kraju jest popularnym tematem. Na pewno też wśród naszych czytelników znajdzie się wielu takich, którzy chcieliby tę markę wypróbować w praktyce.

Każdy nowo zarejestrowany może otrzymać u bukmachera BetClic specjalny prezent. Wynieść on może nawet 500 PLN, co jest dość pokaźną sumą jak na początek obstawiania meczów!

A jak dokładnie to działa? W tym przypadku mówimy o cashbacku, czyli o pełnym zwrocie stawki w przypadku przegranej w kuponie zagranym jako pierwszy na stronie Betclic.

darmowy bonus fortuna
darmowy bonus fortuna

BetClic bonus powitalny

Jak dokładnie wygląda proces odbierania premii na start? Po zakończeniu rejestracji BetClic gracz otrzymuje informację o tym, że może odebrać bonus. Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty i zagranie kuponu.

Wybór jest dowolny – każdy może postawić na co tylko chce i i ile chce. Oczywiście, warto mieć na uwadze, iż premia na start dostępna jest tylko przy pierwszym kuponie i nie może wynieść więcej niż pół tysiąca złotych.

Uwaga! Tylko nowi gracze mogą przy rejestracji wpisać kod promocyjny „KOD500„. Użycie tego hasła bonusowego w późniejszym czasie nie jest już możliwe!

Nie ma nic trudnego w odbieraniu premii startowej, dlatego poradzi sobie z całym procesem nawet początkująca osoba. Co bardzo istotne, po rejestracji nie trzeba od razu weryfikować konta – można zrobić to później, już po postawieniu kilku czy kilkunastu zakładów!

Uwaga! Polscy gracze mogą dokonywać rejestracji konta jedynie na stronie z końcówką „.pl”. Międzynarodowa wersja portalu bukmachera BetClic nie jest legalna i naraża nas na przykre konsekwencje prawne!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.