Nawet 550 PLN nowym graczom przyznaje bukmacher BetClic. W jaki sposób można skorzystać z tego bonusu powitalnego? Poznać szczegóły można już teraz!

Bukmacher BetClic daje 550 PLN nowym graczom!
Bukmacher BetClic daje 550 PLN nowym graczom!

Jak obstawiać w BetClic z bonusem?

Na pewno obstawianie w BetClic z bonusem w naszym kraju jest popularnym tematem. Na pewno też wśród naszych czytelników znajdzie się wielu takich, którzy chcieliby tę markę wypróbować w praktyce.

Każdy nowo zarejestrowany może otrzymać u bukmachera BetClic specjalny prezent. Wynieść on może nawet 550 PLN, co jest dość pokaźną sumą jak na początek obstawiania meczów! Tym bardziej, że nie chodzi tutaj o tradycyjny bonus powitalny.

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

A jak dokładnie to działa? W tym przypadku mówimy o cashbacku, czyli o pełnym zwrocie stawki w przypadku przegranej w kuponie zagranym jako pierwszy na stronie www.Betclic.pl. Pamiętajcie, że tylko ta domena pozwala na granie zgodne z przepisami!

BetClic bonus powitalny 2020

Jak dokładnie wygląda proces odbierania premii na start? Po zakończeniu rejestracji BetClic gracz otrzymuje informację o tym, że może odebrać bonus (jeżeli wpisze kod KOD550, to będzie to nawet 550 złotych!). Kolejnym krokiem jest zagranie kuponu!

Wybór jest dowolny – każdy może postawić na co tylko chce i i ile chce. Oczywiście, warto mieć na uwadze, iż premia na start dostępna jest tylko przy pierwszym kuponie i nie może wynieść więcej niż pół tysiąca złotych.

Uwaga! Tylko nowi gracze mogą przy rejestracji wpisać kod promocyjny „KOD550„. Użycie tego hasła bonusowego w późniejszym czasie nie jest już możliwe! Sprawa jest prosta: jeśli chcemy uzyskać bonus specjalny na start, musimy podjąć o tym decyzję już przy zakładaniu konta!

Betclic cashback – premia na start dla początkujących i nie tylko!

Nie ma nic trudnego w odbieraniu premii startowej, dlatego poradzi sobie z całym procesem nawet początkująca osoba. Co bardzo istotne, po rejestracji nie trzeba od razu weryfikować konta – można zrobić to później, już po postawieniu kilku czy kilkunastu zakładów!

Polscy gracze mogą dokonywać rejestracji konta jedynie na stronie z końcówką „.pl”. Międzynarodowa wersja portalu bukmachera BetClic nie jest legalna i naraża nas na przykre konsekwencje prawne!

Betclic Polska obstawianie
Betclic Polska obstawianie

Betclic cashback bije od pewnego czasu wiele rekordów popularności. Ta premia na start okazała się wyjątkowo atrakcyjna dla graczy, a to dlatego, że mamy w niej dużą dowolność w kwestii tego, co i jak chcemy obstawiać.

Betclic Polska bonus. Aktualne opinie graczy z internetu

Jakie są aktualne opinie graczy na temat przygotowanego bonusu przez Betclic Polska? Przejrzeliśmy internet w poszukiwaniu komentarzy, które najlepiej oddawałby wady oraz zalety opisywanego przez nas cashbacku.

Cashback od Betclic jest raczej chwalony, ale trudno oczekiwać, by jakikolwiek bukmacher mógł sobie zapracować na premię, która byłaby pozytywnie oceniana przez 100% użytkowników. Poniżej znajdziecie kilka wybranych opinii na temat bonusu od Betclic!

Bardzo szybko odebrałem ten bonus a Betclic to mój pierwszy buk internetowy. Cash back bardzo fajna rzecz!”

550 złotych to dla mnie ogromne pieniądze, szkoda by je było stracić, ale dzięki Betclic mogłem za tyle zagrać i się nie martwić o przegraną. Jak najbardziej polecam ten bonus!”

Kod promocyjny KOD550 wpisałem dość przypadkowo, bo polecił mi go znajomy. Później to już poszło jak trzeba – jestem zadowolony!”


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak odbiera się bonus powitalny u bukmachera?
Następny artykułJaki kod promocyjny do wpisania w Betclic?
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)