Nawet 1000 PLN nowym graczom przyznaje bukmacher BetClic. W jaki sposób można skorzystać z tego bonusu powitalnego? Poznaj szczegóły już teraz!

Bukmacher BetClic daje 1000 PLN nowym graczom!
Bukmacher BetClic daje 1000 PLN nowym graczom!

Jak obstawiać w BetClic?

Na pewno obstawianie w BetClic w naszym kraju jest popularnym tematem. Na pewno też wśród naszych czytelników znajdzie się wielu takich, którzy chcieliby tę markę wypróbować w praktyce.

Każdy nowo zarejestrowany może otrzymać u bukmachera BetClic specjalny prezent. Wynieść on może nawet 1000 PLN, co jest dość pokaźną sumą jak na początek obstawiania meczów!

darmowy bonus fortuna
darmowy bonus fortuna

BetClic bonus powitalny

Jak dokładnie wygląda proces odbierania premii na start? Po zakończeniu rejestracji BetClic gracz otrzymuje informację o tym, że może odebrać bonus. Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty.

Ile dokładnie można zyskać? Wszystko zależy od kwoty, jaką przelejesz. Do zgarnięcia jest dokładnie 100% wartości wpłaty, czyli 100 PLN daje 100 PLN ekstra, 300 daje 300, a 1000 – 1000!

Nie ma w tym nic trudnego, dlatego poradzi sobie z całym procesem nawet początkująca osoba. Co bardzo istotne, po rejestracji nie trzeba od razu weryfikować konta – można zrobić to później, już po postawieniu kilku czy kilkunastu zakładów!

Uwaga! Polscy gracze mogą dokonywać rejestracji konta jedynie na stronie z końcówką „.pl”. Międzynarodowa wersja portalu bukmachera BetClic nie jest legalna i naraża nas na przykre konsekwencje prawne!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher BetClic daje 1000 PLN nowym graczom!
5 (100%) 2 vote[s]