W 2022 roku, w odpowiedzi na zmieniający się polski rynek zakładów wzajemnnych i coraz bardziej wygórowane wymagania ze strony typujących, ale też z chęcią poprawy doświadczeń nowych obstawiających firma STS wdrożyła w obręb swojego serwisu internetowego zupełnie nowy bonus powitalny. Zastąpiła tym samym istniejącą już wiele lat promocję na start, w ramach której użytkownicy mogli pozyskać nawet 1200 złotych za pierwszą wpłatę. Dziś środków do zdobycia jest wiele więcej, a cały bonus jest znacznie bardziej angażujący.

sta aktualne bonusy na start
Bonus powitalny w STS – jakie promocje dla nowych graczy?

Bonus powitalny STS – co daje?

W ramach bonusu powitalnego oferowanego obecnie przez STS, jesteśmy w stanie otrzymać nawet 1500 złotych wyłącznie za dokonanie trzech pierwszych wpłat u tego właśnie bukmachera. Dodatkowe 60 złotych bonusu pozyskamy dzięki wykonaniu każdego z sześciu prostych zadań dodatkowych. W sumie zatem za pośrednictwem tej właśnie promocji możemy pozyskać nawet 1560 złotych w środkach bonusowych. Pamiętajmy, że mamy równo 30 dni na to, by dokonać pierwszych wpłat (ale niekoniecznie odebrać bonus – na to jest więcej czasu). Jeśli nie uda nam się tego zrobić, nasze potencjalne nagrody przepadną.

Warto wiedzieć: poza bonusem powitalnym, w STS możemy skorzystać z kodu promocyjnego BETONLINE. Jeśli wpiszemy go w czasie zakładania konta na stronie www.STS.pl, nasze saldo zasilą dodatkowe środki na typowanie. Bez większych zobowiązań i wymagań.

fuksiarz aktualne bonusy i promocje
Aktualna oferta bonusów i promocji bukmachera Fuksiarz

Zadania do wykonania w ramach bonusu powitalnego STS

Bonus powitalny STS sprowadza się do realizacji dziewięciu zadań – trzech podstawowych, po każdym z których otrzymamy wygrane, oraz sześciu dodatkowych, które muszą być wykonane w całości (każde), by odblokować dodatkową wygraną.

Podstawowe zadania do wykonania to:

  • Pierwsza wpłata – to zadanie polega na zasileniu konta pierwszymi środkami finansowymi. Po pierwszej wpłacie, na naszym koncie pojawi się bonus w wysokości 100% jej wartości. Maksymalnie można tu dostać 300 złotych przy dokładnie takiej wpłacie.
  • Druga wpłata – w jej przypadku otrzymamy 50% wartości środków wpłaconych na konto bukmacherskie przy drugim jego zasileniu, przy czym maksymalnie 500 złotych przy wpłacie równej 1000 złotych. Bonus będzie dostępny na 90 dni po spełnieniu wymagań obrotowych tego poprzedniego.
  • Trzecia wpłata – w tym przypadku również otrzymamy 50% wpłaconych środków, przy czym maksymalnie 700 złotych przy wpłacie równej 1400 złotych. Bonus będzie czekał przez 90 dni.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Warto pamiętać, że aby odblokować kolejne bonusy od wpłat, należy spełnić wymagania związane z obrotem poprzednimi. Każdy bonus musimy tu obrócić trzykrotnie, na kuponach o kursie minimalnym 1.91. W przypadku pierwszej wpłaty i maksymalnego bonusu 300 złotych będziemy musieli dokonać obrotu tymi środkami o wartości 900 złotych (liczą się stawki z wygranych kuponów). Analogicznie jest z innymi bonusami – obrót dotyczy tylko środków bonusowych, a nie tych wpłacanych.

Jeśli chodzi o zadania dodatkowe, tych jest aż sześć:

  • Zakłady przedmeczowe – w tym zadaniu musimy zagrać kupon AKO z oferty przedmeczowej za środki z konta depozytowego. Stawka minimalna na nim to 15 złotych, a kurs – 1.91. Zadanie zostanie zaliczone również wtedy, gdy kupon będzie przegrany.
  • Aplikacja STS – to zadanie wykonamy poprzez zagranie naszego kuponu w aplikacji mobilnej. Może on pochodzić z dowolnej oferty i być pojedynczy lub akumulacyjny. Ważne jednak, by stawka na nim wynosiła minimum 15 złotych, a kurs – 1.91.
  • Zakłady na żywo – to zadanie polega na zagraniu kuponu akuimulacyjnego z oferty na żywo (stawka minimalna 15 złotych, kurs – 1.91) – albo sportowej, albo esportowej. Nie zaliczą się tutaj kupony z usług dodatkowych – gier karcianych lub sportów wirtualnych.
  • Betgames – w tym zadaniu musimy zagrać kupon pojedynczy w usłudze gier karcianych Betgames. Musi on zostać zagrany ze środków z konta głównego, a wymagania z nim związane są takie same, jak w przypadku innych zadań. Stawka to zatem 15 złotych, a kurs minimalny kuponu – 1.91. Kupon nie musi być wygrany.
  • Esport – zadanie identyczne do poprzedniego – z tym jednak związane z e-sportem. Musimy w nim zagrać kupon z oferty przedmeczowej, pojedynczy, z konta depozytowego. Jego stawka musi wynieść przynajmniej 15 złotych, a kurs minimalny – 1.91.
  • Sporty wirtualne – zadanie analogiczne do poprzednich – polega na zagraniu kuponu pojedynczego z oferty na sporty wirtualne, na warunkach 15 złotych stawki i 1.91 kursu minimalnego. Kupon nie musi być wygrany – ważne jest tylko, żeby spełniał określone warunki, a środki na niego pochodziły z salda depozytowego (a nie tego bonusowego).

Zadania dodatkowe w STS odblokowują się w miarę wypełniania zadań głównych. Jedno zadanie główne daje nam dostęp do dwóch zadań dodatkowych (po kolei z tych, które przedstawiliśmy na powyższej liście). Zanim wykonamy zadanie, nie musimy aktywować go w panelu – możemy od razu przystąpić do wykonania, dopiero później sprawdzając, czy zostało nam ono zaliczone. Po wykonaniu sześciu zadań dodatkowych, nasze konto zasili 60 złotych. Również do trzykrotnego obrócenia na znanych już doskonale warunkach.

Poprzedni artykułJaka jest przewaga bukmacherów online nad stacjonarnymi?
Następny artykułWięcej grasz, więcej masz – bonus u bukmachera Betfan