Fortuna to bukmacher, którego pozycja na polskim rynku zakładów wzajemnych jest niezaprzeczalnie bardzo solidna. Jedną z podstaw jego działań marketingowych jest proponowany przez niego bonus powitalny, który dość niedawno uległ zmianie. To więc najlepszy z możliwych momentów na to, by przyjrzeć się mu z bliska i wskazać nie tylko na to, jak działa, ale i co warto wiedzieć jeszcze przed sięgnięciem po niego.

fortuna promocje 2023
Bonus powitalny w Fortuna – cashback i darmowe środki na typowanie

Cashback w Fortuna

Podstawą bonusu powitalnego w eFortuna jest tak zwany cashback, który działa tak, jak u całej reszty bukmacherów. Firma zwróci nam zatem stawkę (maksymalnie 600 złotych) za pierwszy zakład – ale tylko wtedy, gdy okaże się on przegrany. Jeśli będzie wygrany, pełna wygrana trafi oczywiście na nasze saldo typującego – w takim przypadku jednak z bonusu nie będziemy już mieli okazji skorzystać. Nie tyczy się on bowiem pierwszego przegranego zakładu, a pierwszego zakładu – ogólnie. Aby wykorzystać w Fortunie cashback, musimy kolejno:

 1. Założyć konto w Fortunie – pamiętajmy, że wykrozystać możemy w Fortuna kod promocyjny, który dodatkowo poprawi naszą sytuację na start, a który dodatkowo jest całkowicie darmowy. Zrobimy to wyłącznie w czasie rejestracji.
 2. Zasilić konto środkami – pamiętajmy, że bukmacher zwraca nam stawkę za pierwszy zakład, maksymalnie 600 złotych. Aby więc wykorzystać ten bonus w pełni, najlepiej będzie nam wpłacić dokładnie tyle.
 3. Zawrzeć dowolny zakład – musimy jednak pamiętać, że o kwocie zwrotu decyduje stawka, a nie potencjalna wygrana. Zawrzyjmy więc zakład za 600 złotych, aby w razie przegranej dokładnie tyle wróciło na nasze saldo.
 4. Czekać na rozwiązanie – jeśli zakład okaże się przegrany, postawiona przez nas stawka wróci na nasze konto depozytowe. Będziemy mogli ją przeznaczyć na kolejny zakład.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Z promocji na start możemy skorzystać wyłącznie raz, przy czym musimy zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym, by zyskać do niej dostęp. Zazwyczaj odpowiednie okienko jest zaznaczone automatycznie – zanim jednak sfinalizujemy rejestrację, upewnijmy się, że tak rzeczywiście będzie. W Fortuna rejestracja konta to tylko kilka chwil.

Bonus od drugiego depozytu

W ramach bonusu powitalnego Fortuna nie zapewnia nam jednak wyłącznie cashbacku. Drugim filarem promocji dla nowych typujących jest bonus w wysokości maksymalnie 200 złotych, zależny od drugiego depozytu. Bukmacher zapewni nam 50% wartości naszej drugiej wpłaty tuż po tym, jak jej dokonamy. Pamiętajmy jednak, że wcześniej będziemy musieli aktywować bonus od drugiej wpłaty – koniecznie w okresie 2 dni od zarejestrowania własnego konta. Drugiej wpłaty musimy dokonać w trakcie 3 dni od aktywacji. Aby wykorzystać ten bonus do maksimum, powinna ona wynosić równo 400 złotych. Musimy pamiętać o tym, że przyznawane przez bukmachera środki pojawią się na naszym koncie w postaci punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Oczywiście nic nie będzie stało na przeszkodzie w tym, by od razu wymienić je na środki do przeznaczenia na dalsze zakłady.

Pamiętajmy: w eFortuna kod promocyjny w żaden sposób nie gryzie się czy to z cashbackiem, czy też bonusem od drugiej wpłaty. W sumie zatem na początku możemy skorzystać z aż trzech promocji bukmacherskich, jeszcze lepiej wykorzystując nasz własny budżet na zakłady wzajemne.

Co warto wiedzieć o bonusie powitalnym w Fortunie?

Choć Fortuna postarała się o to, by jak najdokładniej opisać cały swój bonus powitalny i rozwiać wszelkie ewentualne wątpliwości, jakie mogłyby się pojawić przy sięganiu po niego, istnieje kilka kwestii, o których w jego przypadku będziemy musieli pamiętać. Te najistotniejsze przedstawiamy poniżej.

 • Aby skorzystać w Fortunie z bonusu powitalnego, nie musimy posiadać w pełni aktywnego konta – ten dostępny jest bowiem również dla właścieli kont niezweryfikowanych, a zatem tymczasowych.
 • Pochodzące z obu bonusów środki jesteśmy w stanie przeznaczyć na dowolny zakład – jeśli będziemy chcieli je wypłacić, konieczne będzie zawarcie wcześniej jednego dowolnego zakładu przy ich użyciu.
 • Aby zobaczyć, z jakich bonusów skorzystaliśmy, przejdźmy do panelu ustawień naszego konta typującego. Tam musimy znaleźć zakładkę Bonusy, w ramach których wszystko jest opisane. Tam też możemy śledzić postępy w realizacji bonusu.
 • Oba bonusy powitalne są jednorazowe – jeśli więc chcemy je wykorzystać, szansę na to będziemy mieli tylko raz. Później będziemy musieli zdać się na promocje skierowane do stałych odbiorców.
 • Za samą rejestrację u bukmachera dodatkowo otrzymamy 20 złotych w postaci 2800 punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus – jest to tak naprawdę trzeci bonus od bukmachera, który na pewno może okazać się dla nas co najmniej atrakcyjny.
 • Gdy tylko bonus od drugiego depozytu stanie się możliwy do aktywowania, otrzymamy taką wiadomość – bukmacher wyświetli nam stosowny komunikat, dzięki któremu praktycznie uniemożliwi nam przegapienie możliwości skorzystania z promocji.
 • Cały bonus powitalny – w każdym jego aspekcie – jest całkowicie bezpłatny. Nie jest też obarczony wymaganiami obrotowymi, co wyróżnia go na tle tych oferowanych przez konkurencję.
Poprzedni artykułGra bez podatku w Goplusbet
Następny artykułBukmacher Etoto – wszystko, co musisz wiedzieć o firmie!