Przy zakładaniu konta u bukmachera Totalbet możesz otrzymać premię bez depozytu. Co trzeba dokładnie zrobić, by taki prezent zgarnąć i wykorzystać na obstawianie?

Bonus powitalny bez depozytu w Totalbet
Bonus powitalny bez depozytu w Totalbet

W Totalbet darmowy bonus wpłaty własnej

Nowi gracze zawsze rozpieszczani są przez bukmacherów różnego rodzaju premiami na start. Bonusy bez depozytu są jednak najbardziej pożądane, a jednocześnie najrzadsze.

Totalbet przyznaje 25 PLN w formie freebetu każdej osobie, która ukończy proces weryfikacji konta, to jest przekaże skan dowodu tożsamości potwierdzającego dane podane przy rejestracji.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher graczom przekazuje dodatkowe środki i tym samym nie wymaga, by osoba obdarowywana musiała przelewać własne pieniądze na konto do obstawiania. Właśnie na tym polega premia no deposit!

Co ciekawe, gracz wcale nie musi obracać wygranych pieniędzy zyskanych dzięki darmowemu freebotowi. Wszystkie zyskane środki automatycznie są pieniędzmi, których wcale nie trzeba przeznaczać na obstawianie kolejnych meczów!

Chcesz sprawdzić, czy otrzymałeś freebet? W tym celu wystarczy, że wejdziesz do działu „Moje konto” i wybierzesz zakładkę „Freebety”. Znajdziesz tam aktualne saldo środków bonusowych do wykorzystania.

Bukmacher Totalbet przygotował instrukcję, jak odebrać bonus bez wpłaty na start. Poniżej przedstawimy jego treść:

1. Rejestracja na www.Totalbet.pl!
2. Pełna weryfikacja konta
3. Odebranie freebetu 25 PLN
4. Zagranie kuponu SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00
5. Wygrałeś? Otrzymujesz kasę, która nie podlega zwrotowi!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGIT TYP w Etoto. Jak odebrać freebet?
Następny artykułSzczęśliwa 13 w Forbet
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)