Co daje jako bonus powitalny bukmacher Betfan? Na ten moment jest to nawet 3000 zł, które można odebrać tuż po dokonaniu rejestracji!

Bonus powitalny 3000 zł w Betfan
Bonus powitalny 3000 zł w Betfan

Betfan promocja powitalna

W ramach promocji dla nowych graczy można przy zakładaniu konta odebrać w Betfan do 3000 złotych na obstawianie. Ta premia dodawana jest do kont w pewnych warunkach i pod konkretną postacią.

Pierwszym krokiem do odebrania bonusu jest zarejestrowanie się na stronie Betfan. Formularz online wypełnia się w kilka chwil, a dodatkowo można w nim wpisać słowo „BETONLINE„, które uprawnia do odbioru Zakładu Bez Ryzyka 50 zł!

betfan kod na bonus
betfan kod na bonus

W chwili obecnej bonus powitalny Betfan składa się z premii od wpłat, bonusów za wygrane i właśnie ze wspomnianego już freebetu. Licząc wszystko, co tylko możliwe, do zdobycia mamy 3050 zł!

Kod na kasę w Betfan

Wszystkie oferty specjalne są ograniczone czasowo. Nie wiadomo, czy jutro będą dostępne w tej samej formie, co jest to obecnie!

Czy to aby na pewno legalne? Oczywiście, ponieważ firma Betfan posiada licencję Ministerstwa Finansów, a co za tym idzie działa w stu procentach zgodnie z polskim prawem!

Gdzie zakłada się konto, jak odbiera się bonus? Formularz do rejestracji i odbierania premii znaleźć można na stronie Betfan.pl. Tam też dostępny jest regulamin promocji.

Konto w Betfan już załatwione? Przypominamy o dostępnej w naszym kraju opcji Betclic TV, która pozwala na oglądanie meczów za darmo! 🙂


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJaki kod promocyjny do wpisania w Betclic?
Następny artykułKonkurs typerski w Fortunie. Weekend z nagrodami!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)