Wpłacisz do 13 stycznia co najmniej 20 PLN na konto w LV BET, a otrzymasz bonus na Wirtualne Sporty. Poznaj szczegóły na ten temat już teraz!

Bonus LV BET. 100 PLN na Wirtualne Sporty!
Bonus LV BET. 100 PLN na Wirtualne Sporty!

Bonus LV BET

Promocja jest dostępna dla każdej osoby, która jest zarejestrowana na stronie legalnego bukmachera LV BET. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale wpłaty poniżej 20 PLN nie będą brane pod uwagę. 

Kwota bonusu zależy od wielkości wpłaty zleconej przez gracza w okresie trwania oferty specjalnej. Jest to dokładnie 50% depozytu, ale nie więcej niż 100 PLN. 

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Legalny bukmacher LV BET przyznaje pieniądze, które można wykorzystać jedynie na obstawianie zdarzeń z oferty Wirtualne Sporty. Oznacza to, że akcja dotyczy jedynie następujących dyscyplin:

  • Piłka Nożna
  • Tenis
  • Wyścigi konne
  • Wyścigi psów 

Mecze wirtualne u bukmachera

Wirtualne Sporty od LV BET dostępne są zarówno w wersji komputerowej, jak i mobilnej. Obstawia się je tak samo, jak tradycyjne zakłady, z tą różnicą, że tutaj przewiduje się dyspozycję komputerowych, a nie prawdziwych, zawodników. 

Opisywana promocja obowiązuje do dnia 13 stycznia 2019 roku. Dodatkowe pieniądze pojawią się na kontach odpowiednich osób dobę później. 

Każdy z graczy może odebrać maksymalnie jeden bonus w ciągu całego okresu trwania promocji. Nie można otrzymać doładowania większego od 100 PLN. 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodwyższone kursy u bukmachera Totolotek!
Następny artykuł20.000 PLN za typowanie ligi angielskiej!
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)