Bukmacher Etoto ma dla graczy specjalny bonus. 20 PLN czeka na każdego, kto spełni jeden, za to bardzo prosty, warunek!

Bonus bukmacherski w Etoto. 20 PLN dla graczy!
Bonus bukmacherski w Etoto. 20 PLN dla graczy!

Darmowe bonusy w Etoto

Jeżeli masz konta w Etoto, pamiętaj, by na bieżąco sprawdzać dostępne w tym serwisie promocje. Ten bukmacher oferuje swoim klientom wiele ciekawych akcji oraz premii, które można odebrać na obstawianie wydarzeń sportowych.

Na wtorek, to jest 12 grudnia, opisywany przez nas buk ma dla swoich graczy 20 PLN bonusu. Dodatkowe pieniądze można odebrać za spełnienie jednego warunku, który prawdopodobnie dla każdego z was jest niemalże codziennością.

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aby zgarnąć bonus Etoto w wysokości 20 PLN, trzeba postawić kupon za minimum 100 PLN na 6. kolejkę Ligi Mistrzów. Ważne, by zawrzeć w nim zakład na liczbę rzutów rożnych o kursie wynoszącym 1.80 lub więcej.

W ramach promocji każdy gracz może otrzymać maksymalnie jedną premię. Dodatkowe pieniądze przyznawane są automatycznie i od razu po ich odebraniu można wykorzystać je na grę online.

To niejedyna promocja, jaką znajdziecie obecnie w Etoto. Nowi gracze mogą tutaj, na przykład, zgarnąć 20 PLN bez depozytu oraz premię za dwie pierwsze wpłaty!

Osoby, które jeszcze nie mają konta w Etoto, mogą założyć je przez internet i to w dogodnym dla siebie momencie – zarówno w dzień, jak i w nocy. Profil umożliwiający obstawianie jest całkowicie darmowy. Uruchomicie go w kilkadziesiąt sekund za pośrednictwem oficjalnej strony www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie meczów w telefonie
Następny artykułCashback Forbet w Zakładach Na Żywo
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)