Bukmacher legalny BetClic oferuje swoim graczom darmowe meczyki, które można oglądać zupełnie zgodnie z prawem. Jak dokładnie działa ta opcja? Oto krótka instrukcja dla każdego!

BetClic TV, czyli darmowe meczyki online u bukmachera!
BetClic TV, czyli darmowe meczyki online u bukmachera!

BetClic TV – jak oglądać?

Bardzo wiele osób pyta się czy oferowane są na stronie BetClic mecze online. Trudno się dziwić, bo przecież cały czas jest to w naszym kraju dość świeży bukmacher, który z legalną ofertą działa dopiero od lipca 2019 roku.

Dobra wiadomość jest taka, iż rzeczywiście istnieje coś takiego jak BetClic TV. Nie ma to nic wspólnego z telewizją z prawdziwego zdarzenia – to po prostu usługa, która oferuje darmowe streamy meczów.

Jeżeli chcemy oglądać meczyki na stronie BetClic, musimy posiadać u niego konto. Da się je założyć w kilka chwil i to bez konieczności natychmiastowej weryfikacji danych!

Mecze za darmo BetClic online

Transmisje meczy online na stronie BetClic znaleźć można w zakładce, gdzie obstawia się LIVE. Poniżej prezentujemy wam screen, na którym widać, jak wygląda ikonka sugerująca dostępność streamu.

Betclic mecze na żywo
Betclic mecze na żywo

Wszystkie mecze pokazywane są w BetClic Polska całkowicie za darmo. Oczywiście, przy zakładaniu konta nadal jest oferowany przez BetClic bonus powitalny – bez względu na to czy zamierzasz obstawiać regularnie, czy raczej tylko przede wszystkim korzystać z transmisji!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.