Esporty mają w Polsce szerokie grono zwolenników. Od kilku lat polskie firmy bukmacherskie coraz mocniej rozwijają swoją ofertę zakładów na esport, ponieważ wiedzą, że zapotrzebowanie na tego rodzaju zakłady jest w naszym kraju bardzo duże. W chwili obecnej mamy również do czynienia z sytuacją szczególną – przez pandemię koronawirusa odwoływane są praktycznie wszystkie tradycyjne imprezy sportowe. Nie działają też prawie żadne punkty handlowo-usługowe, w tym stacjonarne punkty firm bukmacherskich. Siłą rzeczy działalność bukmacherów musi przenosić się do sfery internetu. Wielu ekspertów od wielu lat podkreślało, że esporty i sporty wirtualne to prawdziwa przyszłość polskiego rynku bukmacherskiego. Teraz widzimy, że były to prorocze słowa, które są w 100% zgodne ze stanem faktycznym. W dzisiejszym artykule sprawdzamy, jaką ofertę na zakłady esportowe ma firma bukmacherska STS, czyli najpopularniejszy bukmacher w naszym kraju. 

29 bez depozytu w STS na obstawianie e-sportu!
29 bez depozytu w STS na obstawianie e-sportu!

STS – co zyskujemy rejestrując się u tego bukmachera?

STS to prawdziwy potentat polskiego rynku bukmacherskiego. Firma istnieje od ponad 20 lat i nieustannie cieszy się ogromnym zaufaniem wśród tysięcy polskich typerów. Nawet pandemia koronawirusa nie zachwiała pozycją tej firmy, ponieważ STS potrafi bardzo szybko dopasowywać swoją aktualną ofertę do bieżącej sytuacji. STS potrafi także bardzo umiejętnie przekonywać do założenia u siebie konta. Jak to robi? Oczywiście za pomocą specjalnych bonusów i promocji przeznaczonych dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Na co mogą liczyć nowi typerzy w STS? 

Liczba zachęt przewidziana dla nowych typerów STS jest naprawdę bardzo długa. Chodzi tutaj m.in. o darmowy freebet 29 PLN bez depozytu, darmowy zakład bez ryzyka czy bonus od pierwszego zrealizowanego depozytu. Bonusy w STS są przewidziane nie tylko dla nowo zarejestrowanych graczy. Na sporo atrakcyjnych propozycji mogą również liczyć stali gracze tego niezwykle popularnego bukmachera. STS w tej kwestii dobitnie pokazuje swoim typerom, że nieustannie pamięta o wszystkich zwolennikach esportów. Jedną ze stałych promocji prezentowanej firmy bukmacherskiej jest możliwość cotygodniowego otrzymywania od tego bukmachera 29 złotych dodatkowych środków w zamian za obstawianie esportów. 

sts kod promocyjny za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak odebrać 29 PLN bez depozytu w STS?

Każdy, kto chce zgarnąć 29 PLN bez depozytu na stronie www.STS.pl, musi przy rejestracji konta wpisać kod promocyjnyBETONLINE„. Jak to się robi? Wszystko widać dokładnie na przygotowanym przez nas filmie wideo:

Jak dokładnie działa ta promocja? To bardzo proste. W STS otrzymuje się bonus za przegrane kupony na esporty. Wynosi on 10% postawionej przez nas stawki na zakłady z kursem, których wysokość wynosi minimum 1,85. Postawione sumy za kupony, które okazały się przegrane, sumuje się. Maksymalnie możemy otrzymać wspomniane powyżej 25 złotych. Ważne jest to, że taką kwotę można otrzymać w każdym tygodniu. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich fanów esportów, którym zależy na maksymalizacji zysków oraz minimalizacji strat wynikających z obstawiania kuponów. W STS są także przeprowadzane tematyczne akcje promocyjne towarzyszące najważniejszym imprezom esportowym. Takie promocje przeprowadza się na przykład w związku z turniejem IEM. 

Jaka jest oferta bukmachera STS na esport? Sprawdziliśmy! 

Wielu graczy nie zwraca uwagi na bonusy przygotowywane przez poszczególne firmy bukmacherskie, ponieważ dla nich  najważniejsza jest zawartość standardowej oferty. Trzeba przyznać, że także pod tym względem STS spisuje się całkiem dobrze. STS to jedna z najlepszych firm bukmacherskich nie tylko ogólnie, ale także pod względem propozycji przygotowanych dla fanów esportów. Wachlarz gier, które można obstawiać u tego popularnego bukmachera, jest bardzo duży.

Możemy obstawiać tam takie tytuły esportowe jak obstawianie CS:GO, League of Legends, DoT2, StarCraft2, StarCraft Broodwar, King of Glory, Overwatch, Smite, Warcraft 3 i wiele, wiele innych. Widać, że STS naprawdę stara się spełniać potrzeby i oczekiwania wszystkich fanów esportów. U  większości konkurencyjnych firm bukmacherskich tak dużej liczby tytułów esportowych nie uświadczymy. Jeśli weźmiemy pod uwagę aktualną sytuację w Polsce związaną z pandemią koronawirusa, to można przypuszczać, że liczba esportów w ofercie STS w niedługim czasie jeszcze się powiększy. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPZbuk – bonusy, opinie, oferta zakładów
Następny artykułNajlepsze darmowe rzeczy w czasie koronawirusa
Lubię kibicować outsiderom i obstawiać wysokie kursy na mało popularne ligi oraz zespoły. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz, ale bukmacherka to moje hobby, które każdego roku sponsoruje mi wakacje kilka razy w ciągu 365 dni! :)